Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z zestawem słuchawkowym Bowman EVO III


Recommended Posts

Witam,

 

Posiadam problem z zestawem słuchawkowym Bowman III, użyłem go raz i wszystko było ok, odstawiłem sprzęt na 2 miesiące i w słuchawce cisza.

 

Moja konfiguracja:

Midland GXT650

PTT U94 (Z-tac)

Bowman EVO III (Z-tac)

 

Nie znam się na tym kompletnie, ale wydaje mi się że z PTT wszystko jest w porządku, bo radio nadaje, lecz w słuchawce nic nie słychać, także chyba z nią jest coś nie tak.

Rozkręciłbym to i sprawdził czy coś się nie przerwało, ale nie ma zbytnio takiej opcji(zero śrubek itd.)

 

Miał ktoś podobny problem, macie jakieś pomysły co może być przyczyną awarii, albo jak rozkręcić to ustrojstwo?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na 80% kabel, są zrobione z pochodnej gównolitu i padają niemiłosiernie często (znajomemu także nagle padło ptt z tego powodu). Ja w swoim ptt też miałem taki problem i po sprawdzeniu okazało się że jeden z kabelków odpowiedzialnych za słuchawkę gdzieś ,,się przerwał" :icon_razz: (mniejsza o to że w tym momencie zestaw był kilka razy sprawdzony czy działa i w sumie żadnego testu terenie jeszcze nie zaliczył). Wymiana kabla na jakiś skrawek kabla (chyba do monitora xD) załatwiła sprawę :icon_smile:

Edited by Saba xd
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...