Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokrowiec z Miwo na camelback pod wkład hydratacyjny Source WXP 3L


Recommended Posts

Witam,

 

 

Zwracam się z prośbą - pytaniem. Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi czy do pokrowca dromader z miwo lubliniec wejdzie wkład hydratacyjny Source WXP 3L ?

Czy lepiej brać pokrowiec wielbłąd, ale....Używam szelki Jacko plus pas górski i nie wiem czy jak pokrowiec wielbłąd przymocuję z tyłu za pomocą taśm molle to mi ich nie wyrwie z siatki na plecach?

Wiem będę miał w nim albo szelki albo taśmy....z kolei dromader ma tylko szelki...Głównie działam w terenie zielonym, czasami cqb.

 

Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pokrowce z mocowaniem molle nie nadają się moim zdaniem do szelek Jacko. To dobre rozwiązanie w przypadku kamizelek zintegrowanych z wkąłdami czy plate-ów. Testowałem inny pokrowiec molle z tymi właśnie szelkami i nie było to wygodne , krótki odcinek palsów z jacko nie stanowi stabilnej platformy do mocowania. W końcu wybrałęm Dromadera i jest ok

 

Do Dromadera powinien wejść WXP 3l , mi 3 litrowy wkład Camela mieści się spokojnie. Dla pewności jednak sprawdziłbym wymiary bo Source jest chyba nieco szerszy

Edited by kugelblitz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...