Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o buty do 400 zł + o trwałość HAIXów


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, mam jedno zapytanie.

Parę lat temu, jak aktywnie bawiłem się w ASG (niestety, pozostawanie w sezonie strzelankowym w miejscu, gdzie nie ma się kontaktu z lokalnym środowiskiem aktywności niestety nie służy :) ), w ramach obuwa zakupiłem sobie HAIXy 2005. Buty przypadły mi do nóg :) , były wygodne, ciepłe (używane oprócz strzelanek jako zimówki) itp. Niestety, zeszłej zimy (gdzieś tak 3 - 4 rok noszenia niezbyt tyrającego buty, w lecie strzelanki, w zimie na co dzień) na potęgę zaczęła odklejać się podeszwa, szewc po sprawdzeniu stwierdził, żę nie do naprawy (klasyk - poliuretanowa gąbka straciła trwałość i zaczęła się łuszczyć), po doraźnym sklejeniu buty wytrzymały tydzień - dwa.

 

W związku z tym, że zima się zbliża, a ja przepadam za butami typu militarnego, to chciałbym prosić o poradę, co można kupić jako dobre, trwałe buty na zimę (i do okazyjnego ganiania po lesie, mam nadzieję, że uda mi się do ASG wrócić :) ). Nie ukrywam, że gdybym miał pewność, że kolejna para HAIXów wytrzyma mi dłużej, to nie miałbym dylematu, natomiast jeśli jest jakiś inny model butów godny polecenia, to dziękuję z góry za informację. Kwotę zakładam do 400 zł.

 

Zdaję sobię sprawę, że moje pytanie może być potraktowane jako pójście na łatwiznę (wiem, są wątki o polecanych butach), więc jeśli mój post to zbytnia gafa, to proszę o potraktowanie tego, jako pytanie o trwałość HAIXów.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...