Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamiennik do HK 416 BoyI


Recommended Posts

Cześć

Mam zapytanko o jakiś dobry zamiennik do HK 416 BoyI

Owa replika posiada magazynki HI-CAP tego typu

67e06fad6adc8b80342d0afc0bc51662e3377ac5.jpg

Wszystko działa elegancko jednak problem stanowi ten piękny malutki kluczy. Zdążyłem już kilka zgubić na akcjach a w serwisie dostałem info że jeden taki kosztuje 10 zł.

Stąd też moje pytanie odnośnie jakiegoś zamiennika, który dobrze by sie sprawdził a samo nakręcanie znajdowałoby się od spodu tak jak w przypadku magazynków do G36.

 

Przy poszperaniu troszkę doszukałem się tego: http://www.taniemili...ml#.VMAd6EeG_jU i tego http://www.taiwangun...?campaign-id=14

Według opisu ma spasować, ale jeśli ktoś mógłby dokładniej doradzić będe wdzięczny

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Edited by DexN3
Link to post
Share on other sites

Zdejmij stopkę śrubsztakime i masz kółko zwykłe hajkapowe od spodu ;). A kluczyk dobierzesz bez kłopotu w sklepie z narzędziami albo markecie budowlanym (tak, taki łamany też), za złotówkę-dwa złote.

Swoją drogą matko, biznes że siemasz-kupić tysiąc kluczyków na alibabie za kilka dolców i sprzedawać aesgejom za dyszkę/sztuka :D.

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą matko, biznes że siemasz-kupić tysiąc kluczyków na alibabie za kilka dolców i sprzedawać aesgejom za dyszkę/sztuka :icon_biggrin:.

no powiem ci że bongo :D wybieram sie do Castoramy może coś znajdę ale na razie wszystkie imbusy jakie próbowałem dopasować nie spasowały, no ale co sie dziwić, imbus sześcian a ten kluczyk kwadrat ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...