Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nietypowy problem z Gietą 36c [JG] - Brak pomysłów...


Recommended Posts

one współdziałają :icon_wink: tylko już nie z tą komorą/dyszą

Aha, takie buty...

 

Kołnierza gumki dobrze nie przytniesz domowym sposobem - przynajmniej ja o takim sposobie nie słyszałem.

 

Czy masz dostęp do chrono? Rozrzut fps -kilka-kilkanaście kolejnych pomiarów- dużo by nam powiedziało.

Jeśli czasem hop nie kręci jak trzeba, to może po prostu gumka jest zawalona smarem którego gdzieś dałeś za dużo? Wystrzel dwa hi-capy to smar się wytrze.

Niestety nie mam. Gumka jest ok, jeszcze wczoraj ją dokładnie umyłem...

 

gumki się nie tnie. Jeśli to zrobisz to możesz ją wyrzucić.

Odnośnie smaru - napisał że mu replika nie podaje więc puste strzały nic nie dadzą. Tu jest problem w tym, że kulka przechodzi przez gniazdo maga i zatrzymuje się na łączeniu dysza/komora i nie wpada w komorę. Albo gumka za bardzo wystaje albo dysza jest za długa. Rozwiązaniem jest tak jak pisałem - zmiana lufy żeby ta guma co ma ułożyła się inaczej, lub zmiana gumki, ewentualnie zmiana dyszy. Można też próbować z odsadzeniem samej komory.

Tylko w tym problem, że jak miałem wstawioną krótszą dyszę(tą od SHS) do tej samej konfiguracji, to działo się dokładnie to samo, wtedy spiłowałem popychacz - bez zmian. Kupiłem nowy popychacz i założyłem stockową dyszę - dalej bez poprawy...

 

Więc wina musi leżeć po stronie gumki, bądź jak kolega mówi całej komory hop up - tak mi się wydaje...

Link to post
Share on other sites

A więc tak:

 

Zmieniłem gumkę na stockową plus lufa systemy- nic to nie dało.

Zmieniłem lufę na stockową plus gumka systemy - nic to nie dało.

Lufa stock plus gumka stock - nic to nie dało.

 

Rozebrałem jeszcze raz gearbox, wymieniłem dyszę na tą krótszą - nic to nie daje.

 

Tryb semi znów strzela po 2 strzały lub więcej...

Zauważyłem, że przerywacz nie unosi się na prawidłową wysokość, jak temu zaradzić?

 

Kurw^&*( mać...

Edited by MatysMTN12
Link to post
Share on other sites

Szczerze to nawet nie zwróciłem uwagi na różnicę wysokości od starych łożysk. Jednak czy coś takiego mogłoby mieć wpływ na blokowanie kulek?

 

Pojedyncze strzały, a co jakiś czas podwójne. Strzela do pewnego momentu dobrze i blok. Dwa pełne cykle i 2 kulki.

Edited by MatysMTN12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...