Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator do 250 zł


Recommended Posts

Hindus wiem jednakże nie znalazłem ACOGa z przybliżeniem do 250 zł. Wegorz ciekawy choć szukam bardziej jakiegoś ACOGa albo Eotecha.

Chińskie Allegro daje szansę na takowego ;) http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20150511095415&SearchText=acog+4x32 jeśli się nie boisz płatności kartą w Państwie Środka. VAT i cło przy moim zamówieniu nie zostało doliczone, ale może miałem farta. Generalnie jakość ok, chociaż idealnie wyregulować mi się go nie udało. Eotecha też mam, jakiegoś z tej serii który podesłałeś, regulacja też dość trudna. Moim zdaniem to co podesłał wegorz jest dobrym kompromisem ceny do jakości.

Link to post
Share on other sites

Hindus wiem jednakże nie znalazłem ACOGa z przybliżeniem do 250 zł. Wegorz ciekawy choć szukam bardziej jakiegoś ACOGa albo Eotecha.

To co wkleiłeś to chińskie zabawki udające kolimatory (jak z resztą większość pseudooptyki w ASG). Jeśli szukasz czegoś co ma tylko fajnie wyglądać to bierz cokolwiek, ale jeśli szukasz celownika to weź przynajmniej PWSa. Też jest chiński (polska marka, ale fabryka w Chinach), tylko trzyma zero na broni palnej i masz znacznie mniejszą szansę że urwie ci się jakiś kabelek w środku, czy insze pokrętło.

Tu masz conieco o kolimatorach PWS http://celowniki.com...olimatorów.pdf

Zostawiam do namysłu czy w tej cenie lepiej jest kupić zabawkę w kształcie ACOGa, czy coś, co przynajmniej działa poprawnie.

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...