Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki hełmów od FMA - różnica między serią CFH a "normalną"


Recommended Posts

Zajrzyj do środka. Mają całkiem inne zawieszenie. Wersja droższa ma obręcz z pokrętłem z tyłu i bardzo dobry system pasków do brody, tansza wersja ma poduszki i zawieszenie typu X, stosowane w michach jako upgrade. Obręczowe będzie stabilniejsze na głowie.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o regulację w Fast to nie działa ona tak jak powinna. Ewentualnie ustawić i kropelkę tu i ówdzie.

 

Co do CHF jest według mnie wygodniejszy pod względem poduszek i zawieszenia.

 

Osobiście wybrałbym Fasta, ewentualnie z serii X-shield

Link to post
Share on other sites

Miałem dokładnie ten kask X-shield Fast PJ. Nie przypadł mi do gustu. Trochę chińska jakość wykonania.

 

Regulacja sama się rozregulowywała, nawet nie musiałem używać siły. Pokrętło samo z siebie się obracało przy zakładaniu na głowę. Nie powinno tak być.

 

Śruby od szyn ARC były niedokręcone.

 

Rzepy dość niedbale i nierówno przyklejone. Także te wewnątrz. A może przede wszystkim.

 

Ogromna zaleta: oliwkowy kolor! :D Fasty ogólnie nie są w tym kolorze chyba produkowane, a ten model to jedyny na polskim rynku oliwkowy FAST.

 

To chyba tyle, jeśli chodzi o jakość. Tragedii w sumie nie ma za tę cenę. Reszta moich zastrzeżeń to raczej kwestia gustu. Mój łeb zakochał się w Pro-Tecu Ace Wake i teraz żaden inny kask mi nie odpowiada

 

Jak komuś zależy na budżetowej kopii FAST-a, to w sumie nawet nienajgorszy wybór.

Link to post
Share on other sites

mam xshielda w wersji pj i mam odwrotne zdabie niz przedmówca.

 

wykonanie ok, rozmiar taki ze bez problemu moge zmiescic swoj baniak w kominarce, regulacja ok. kolor tan przyjemny, dobrze znosi malowanie sprayem.

jak za ~120plnow to polecam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...