Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki M4 - midy 120bb od CYMY


Recommended Posts

Hej,

 

miał ktoś przyjemność z metalowymi midami od CYMY w M4? kupiłem kilka na próbę, pierwsze wrażenie 3+ wkład ma luzy większe niż w bojcach, mag jest ~0.5cm dłuższy BOYI, siedzi tak samo pewnie jak BOYI w gnieździe czyli lata ale bez dramatu.

 

podaje ok, w weekend wyjdzie bardziej w detalach jak się sprawują to wrzucę jak kogoś będzie interesować

Link to post
Share on other sites

No to magi przestrzelane, M4 od G&P stockowa komora, co tu można dużo napisać o magazynku za 20pln :icon_wink: podawały ładne, zero zacinek, drobne gleby nie zrobiły im żadnego kuku.

 

Natomiast ich wygląd wymaga ekstra omówienia :icon_wink: CYMA chyba nie do końca mogła się zdecydować czy robi magazynek do M4 czy do AK, po lewej BOYI po prawej CYMA

 

http://airsoftphotos...x/457815/518413

 

potrzebowałem ich pilnie na weekend a tylko takie miałem na szybko dostępne, decyzji nie żałuje bo swoją rolę spełniły ale jak bym miał więcej czasu to kupiłbym BOYI lub coś bardziej koszernego

 

i w zasadzie tyle za komentarz :icon_wink:

 

bzvkf4.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mogę się mylić, ale magi o krzywiźnie jak CYMOwski po prawej są też do palnej, no i Boyi stockowego hi-capa do swojej HK-416 dawał takiego, więc jeśli mam rację to producent wiedział co robi :icon_wink:

Też tak myślę. ;)
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Dobra. Mam 1 na te 190 kulek. Ładuje w niego 172 więcej nie wejdzie. Da radę to wystrzelać ładnie na 3 seriach przy rofie ~25.

W gnieździe specny ma trochę luzu, lecz nie jest to tak dużo jak w przypadku stock hi-capa.

 

Aktualnie leci do mnie jeszcze 5 ichniejszych magazynków ;).

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...