Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Specna] Wypadające magazynki


Recommended Posts

Może brzmi to głupio, ale replika (SA-B03) nie łapie mi magazynków. Włożenie magazynka wymaga kilku prób, czasem wręcz mocnego "dobicia". Teoretycznie słychać zatrzask, widać jego pracę z boku, a puszczony magazynek okazuje się trzymać na słowo honoru lub wręcz wypada od razu. Podkleiłem zgodnie z radami na forum od strony spustu rzep, nie pomogło. Nie wiem czy replika bierze kulki, bo dopiero jutro będę miał okazję ją przestrzelać.

 

Coś się da z tym zrobić? Bo przeładowanie to jakiś dramat, nie mówiąc o traconych kulkach z lowcapa. Mam osiem magazynków D/BOYS, nówki sztuki, wszystkie tak samo się zachowują. Magazynki felerne, zatrzask w replice, brak kompatybilności? :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Czyli prawdopodobnie jest za słabo dokręcony zatrzask magazynka. Nie wiem jak to jest w specnach ale u mnie w cymie trzeba było dokręcić o jeden obrót żeby trzymalo. Przy czym trzeba do tego rozebrać bolt catch, żeby można było zatrzask magazynka dokręcić.

 

Czyli prawdopodobnie jest za słabo dokręcony zatrzask magazynka. Nie wiem jak to jest w specnach ale u mnie w cymie trzeba było dokręcić o jeden obrót żeby trzymalo. Przy czym trzeba do tego rozebrać bolt catch, żeby można było zatrzask magazynka dokręcić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...