Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSS Vintorez - King Arms


Recommended Posts

Cześć!

Kilka słów na początek. W ASG siedzę już trochę ponad rok, jestem posiadaczem cymy028 która ma wszystko w stocku.. Z racji tego, że jest fajna promocja na Gunfire na Vintoreza http://gunfire.pl/pr...S-Vintorez.html przymierzam się do jego zakupu. Od kolegi słyszałem, że jest tylko ciut gorszy od LCT, które jest o ok.700zł droższe, co jest dla mnie ogromną różnicą. Chciałbym, żeby ta replika była bezawaryjna, coś jak moja cyma, która przez 11miesięcy śmiga doskonale i nie miała żadnych usterek. Z racji tego, że w replikach nie umiem "grzebać" :icon_razz2: , chciałbym wymienić w niej od razu, poprzez uczynność sklepu gunfire, gumkę hop-up oraz lufę na precyzyjną. Sam tego nie włożę, poprostu nie umiem, a nawet jak bym pooglądał na youtubę, boję się, że coś zepsuję. dlatego musi być od gunfire`sa.

W dodatku chciałbym dokupić jakieś LiPo, ale nie chcę żeby mi szybkostrzelność spadła, i czy LiPo o napięciu 7,4V nie będzie dawało zamałej szybkostrzelnosci?

Myślałem na gumką hop-up G&G, czy ona będzie dobrze współpracować z tą repliką?

Czekam na wasze sugestie dotyczące gumki hop-up oraz lufy, której nie mogę znaleźć.

Lufa musi być jakaś dedykowana w nazwie, czy normalna ważne żeby nie wystawała z repliki, a ja nie wiem jaką ma długość lufa zewnętrzna proszę o linki, do jak najlepszej lufy precyzyjnej z gunfire.

Tu coś pisza "W środku znajduje się szczelny układ pneumatyczny, zaopatrzony w wysokiej klasy komorę i gumkę HU." ale gumkę i tak trzeba wymienić?

 

Pozdrawiam.

 

Edytuj:

Jeśli promocja by się skończyła, a znajdziecie jakąś lepszą lufę na redberecie, bo tam VSS też jest to możecie też linkować stamtąd. A lufa PDI? http://redberet.pl/p/183/1152221740/pdi-lufa-precyzyjna-raven-6-01-430mm-lufy-401-500mm-lufy-wewnetrzne-czesci-replik-elektrycznych.html

 

Wiecie czy RedBeret też by mi założył części przy zakupie?

Edited by blunk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...