Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam Szanowne Towarzystwo,

Mam do Was pytanie czy instalowanie precki w replice LCT po pierwsze ma sens (Producent podaje ze zastosowal lufe 6.02 (+- 1)) a po drugie czy da to przyrost zasięgu, mocy oraz skupienia? Jeżeli tak to w jakim stoniu.

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli zamierasz zamontować wysokiej klasy lufy to jak najbardziej ma sens. Jak zmienisz na jakiś kicz to osiągi spadną. Ta cała średnica lufy nie jest z resztą taka ważna, ważne żeby lufa trzymała średnicę taką samą na każdym odcinku.

 

Myślalem o lufie Prometheus, czytajac opinie doszedlem do wniosku ze to calkiem niezla lufa. Czy poprawi mi ona tylko skupienie czy mocy tez troszke przybedzie? :)

Link to post
Share on other sites

Precki nie dają za dużo fpsów więcej, najczęściej kilka-kilkanaście w zależności od tego jaka poprzednio było lufa. Jak cię stać to sprawdź też lufy pdi.

 

czesc,

Dzieki za informację. Sprawdzilem ceny tych luf i PDI ma linie "budzetowa" RAVEN. Ceny bardzo przystepne w porownaniu do Prometheusa. Miales moze z nimi stycznosc?

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz pewniaka, to nie polecam PDI Raven, zbyt duża loteria związana z materiałem lufy. Lubi mieć w środku fakturę płyty chodnikowej. Mi akurat trafił się dobry egzemplarz i chwalę sobie. Jednak nadal brakuje jej do PDI 6.01 z kwasówki, której również używam. Jak nie chcesz brać PDI, to polecam Promyka, KM-Head i jeśli nie przeszkadza ci mosiądz, to np EDGI, idzie dostać w Polsce bodajże.

Edited by Johnnie Walker
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dalej informuj jak coś, sam sobie poczytam, możliwe, że zakupię właśnie tego kałasza ;P

Ja bardzo polecam LCT, jesli chodzi o wykonanie jest mega, nic nie stuka nic nie puka i nie ma obawy ze go upuscisz na ziemie czy obetrzesz o sciane. Kawal porzadnego metalu z drewnem.

A co do tuningu to bede informowal na biezaco.

Link to post
Share on other sites

W LCT jeśli chodzi o tuning to na mus prowadnicę sprężyny na inną trzeba wymienić, dyszę polecam SHS, komorę hop-up na coś innego (ja mam KA i jest baja) i gumkę hop up na jakąś wedle uznania. Idzie na stock sprężynie wyciągnąć nawet 460 fps. No i wiadomo kable na jakieś inne..

Edited by Johnnie Walker
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Mam nowego AKS-74NV od LCT (Ciekawostka - rączka przeładowania jest przykręcona śrubą imbusową do atrapy suwadła- całkiem solidnie to wygląda.)

 

Sprawa jednak jest nieco innego rodzaju, otóż kupiłem trzy midcapy od cymy - pasują świetnie i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że przez nie replika pluje po dwie kulki jednocześnie, czasem zdarzy jej się poprawnie strzelić jedną. Pytanie moje jest (niestety to moje pierwsze midy) czy to przez sprężynę, która po prostu musi się ubić, czy jest to spowodowane czymś innym np. komorą HU. Replika na gumce systemy strzela bardzo ładnie i daleko na stockowym hi-capie.

 

Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...