Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich mam problem z Moją cymką aktualnie zamontowane ma:

Głowica cylindra shs

cylinder stock

głowica tłoka shs biała łożyskowana

tłok stock

dysza shs zielona

prowadnica sprężyny z łożyskowaniem v3

spręzyna m130guarder

układ mosfet gate nanossr

Złożyłem Wszystko do kupy polutowałem kabelki tak jak na schemacie mosfetu

podłączyłem batkę 8,4v stock (myslałem ze pociągnie) sprężyna została napięta do połowy i koniec wiec wpadłem na pomysł(nie karcić za to) podłączyc pod aku z samochodu o dziwo nie miał siły strzelić,wiec rozebrałem zwolniłem sprężyne i pod aku zwieram styki strzela,kilka razy strzeliłem i nagle nic zero reakcji podłączam bez układu mosfet pod aku strzela i teraz nie wiem czy to wina styków czy układu mógł by mi ktoś cos podpowiedzieć? albo czy jakiś serwisant na prawdę dobry podjął by sie zobaczenia o co kaman? i poskładał to jak trzeba.Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

Podkładkowałem to włąsnie sam,wiec pewnie cos jest nie tak aczkolwiek kręciły sie dosyc lekko.Wiem ze jest słaby ale nie wiedziałem ze az tak skoro niektórym na forum ciagnął 130guardera na stockowej batce.Wiec jak juz to zapytam odrazu jaki polecacie układ mosfet batkę lipo 11v do 100zł i czy krótki silnik p&j czarno niebieski pociągnie to? Przepraszam za tyle pytan ale juz mi siły opadają a miało to być takie proste.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale co z tego ze zębatki kręciły się lekko jak środkowa jest za wysoko i zahacza o tłok i się blokuje wszystko. U kumpla w M14 cymy działa stockowy silnik na M130 shs ale z li-po 7,4V 1200mAh redox 20C i ze zmienionymi kablami na modelarskie silikony. silnik P&J pociągnie śmiało ten secik. Ale trzeba posprawdzać wszystko i poprawić bo jest źle. Może być winny też przerywacz lub kostka stykowa albo ten dupny mosfet.

 

 

 

-----------------------------

 

Edzia:

po PW wnoszę też że przerywacz może za wcześnie rozłączać styki i też może być winny.

Link to post
Share on other sites

Panowie problem rozwiązany :D. Przeczyściłem styki alkoholem,rozebrałem gb i seger miał racje zębatka środkowa była niewłaściwie spodkładkowana i haczyła o tłok.Obejrzałem kilka poradników i zrobiłem to sam a co dziwne podładowałem batke stockową i mosfet gate ożył załozyłem seryjną sprężynę i złożyłem i chodzi,wiec poskładam tak replikę i trochę postrzelam,jeżeli wszystko jest szczelne to powinno być więcej fps.Sp130 guardera założę jak kupie dobre lipo ;) Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc tu na forum jak i na pw.Pozdrawiam Serdecznie Szymon.

Ps.temat do zamknięcia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...