Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AGM MP001 - problem z naciągiem sprężyny


Recommended Posts

Opis problemu:

Podczas załadowania repliki, naciągając sprężynę momentalnie wraca do swojej startowej pozycji. Nie ma możliwości załadowania w sposób prawidłowy kulki.

Rozebrałem cały trigger oraz tłok ale ciężko mi stwierdzić co jest problemem. Złożyłem ją ponownie, upewniając się, że części montuję w sposób prawidłowy. W ten sposób replika znów była sprawa. Nacieszyłem się sytuacją i po 20 naciągnięciach problem znów wrócił.

 

Analiza w internecie (forum):

Tematów podobnym przewałkowałem mnóstwo. Ciężko mi się połapać ponieważ wiele jest przyczyn tego problemu, np:

39093040277422807736.jpg

pojęcia nie mam o jaki element chodzi koledze wyżej.

Kolejnym tematem z tym problemem był post na tym forum - http://forum.wmasg.p...01/#entry523616 - ale też nic nie wywnioskowałem.

 

Prośba do wszystkich:

Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi jeszcze, żeby ta replika trochę postrzelała, bo to moja pierwsza wymarzona (kiedyś moje fundusze były ograniczone na tego typu rzeczy :icon_razz:), tyle się nad nią natrudziłem i nawet przez chwilę mogłem znów ucieszyć, że działa. Chciałbym bardzo, żeby znów to się stało.

 

Podrzucę link do forum z bardzo szczegółowymi zdjęciami, ułatwi to ewentualne przedstawienie elementów potencjalnie wadliwych.

http://www.airsoftre...889e33f151c1992

 

z góry dziękuję !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

O, to MP001 jeszcze ktoś sprzedaje :) ? Ja to kupiłem dopiero jak wychodziło, jakieś 7 lat temu a może i więcej. Problemem w Twojej replice jest mechanizm spustowy. Po prostu się zużywa i nie trzyma. Jak chcesz go przywrócić do życia, to odezwij się na PW.

 

HA ! A nawet więcej, bo znalazłem swój filmik z 2007 roku :icon_mrgreen:

 

 

Siódme poty z niego wyciskałem, kiedyś to był postrach bo wszyscy latali z CM028 z pierwszych serii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...