Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MB-01 kulka spada ;_;


Recommended Posts

Witam jestem leniem :icon_razz: więc po 2 stronach nie chciało mi sie już szukać odpowiedzi na mój problem więc kom. z hejtami możecie sobie odpóścić :icon_wink: Wiec mój problem jest taki że mam precke guardera 6,03 (czy jak to sie tam pisze) i gumke z tej samej firmy jak precka i problem jest taki że kulka po 30m spada a posiadam 550fps (strzelam z kulek 0,28 także guarder) nieważne jak skręcam hopke to i tak zaczynają mniej wiećej spadać w tejże odległości a jak kolega np. dostał to praktycznie nic nie odczuł (odległośc ok. 20m)

Edited by norbi050
Link to post
Share on other sites

A dopisuje bardzo dobrze, dziękuje waszmościowi kretynowi za zainteresowanie. "Cebula" (kłaniam się nisko) napisał na tym forum dwa poradniki i od przynajmniej trzech lat pomaga w różnych działach. Napisał już wiele postów w wielu różnych sprawach. Wie też, że temat podobny do waszmościowego był poruszany wiele razy. I wystarczyłoby poszukać, ale jak ktoś leń, jak komuś matka jeszcze dupe podciera, bo taki niesamodzielny mimo wieku to nie zasługuje na pomoc.

"Cebula" rzekła, a kretyn sie piekli. Wot i wynik całej "dysputy".

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

A dopisuje bardzo dobrze, dziękuje waszmościowi kretynowi za zainteresowanie. "Cebula" (kłaniam się nisko) napisał na tym forum dwa poradniki i od przynajmniej trzech lat pomaga w różnych działach. Napisał już wiele postów w wielu różnych sprawach. Wie też, że temat podobny do waszmościowego był poruszany wiele razy. I wystarczyłoby poszukać, ale jak ktoś leń, jak komuś matka jeszcze dupe podciera, bo taki niesamodzielny mimo wieku to nie zasługuje na pomoc.

"Cebula" rzekła, a kretyn sie piekli. Wot i wynik całej "dysputy".

tych stron jest multum a przeszukiwanie każdego tematu jest czasochłonne a potrzebuję ja naprawić ;)
Link to post
Share on other sites

odpowiedź jest prosta i wszystkim znana: Popsułeś oddaj do znającego się na rzeczy pana :D

 

A jeśli nie chcesz być branym za buraka, przeproś naszego "Cebulaka", bo waść jesteś leń patentowany, ale przecież ten problem na forum jest dobrze znany... głowy do pisania nie posiadam już. więc utnę ten temat i cóż :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...