Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szkolenia strzeleckie - lubelskie


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim

 

Piszę tego posta ponieważ muszę zrobić rozeznanie w terenie w naszym województwie. Mam w planach rozpoczęcie działalności gospodarczej w kierunku szkoleń strzeleckich z broni ostrej. Zamierzam współpracować z pewną akademią z woj. dolnośląskiego a szkolenia będą odbywane na strzelnicach w Bychawie, oraz Łaziska. Jest ustalony program szkoleniowy który ma sześć poziomów (broń krótka) i tyle samo poziomów ma karabin wyborowy (snajperskim). Ideą akademii jest zaznajomienie mądrego i rozważnego człowieka z bronią ostrą oraz szerzenie tego hobby na terenie woj. lubelskiego. O ile zainteresowanie będzie duże, to w planach jest stworzenie filii klubu strzeleckiego.

 

Na każdym ze szkoleń uczestnik (sprawdzony pod względem niekaralności (warunki to pełnoletność oraz niekaralność)) uczy się jak obchodzić się z bronią ostrą przy różnych scenariuszach, przy tym ma do wystrzelenia 50 sztuk amunicji.

 

Moje pytanie jest takie: czy byłoby zainteresowanie i chęć udziału ludzi w takiego typu szkoleniach oraz czy nie istnieje już coś takiego na terenie woj. lubelskiego?

Link to post
Share on other sites

Witam, reprezentuję kilka osób zainteresowanych kursami broni ostrej , jesteśmy z Zamościa i okolic , jeśli można to bardzo proszę o jakieś dokładniejsze informacje na temat tego kiedy one mogły by się odbyć i gdzie dokładnie byly by te szkolenia .

Oczywiście nie jesteśmy grupą dzieciaków a poważnych ludzi a niestety tak zostaliśmy potraktowani w Zamościu.

Dlatego szukamy osób zdecydowanych i konkretnych w tym zakresie bo nie mamy czasu na zabawy i obietnice odwlekane w czasie jak do tej pory .

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeżeli jesteście z Zamościa i okolic to dla Was, jak i dla mnie (jestem spod Kraśnika) byłaby strzelnica w Bychawie (z Zamościa jest to ok. 70km czyli akurat tyle, ile ja teraz dojeżdżam z Wrocławia na miejsca szkoleń). No chyba, że będziecie się organizować na każde szkolenie po 12-15 osób MAX, wtedy myślę, że będzie można dojeżdżać do strzelnicy w Waszej okolicy.

 

W marcu 2016r. otrzymam pełne uprawnienia i wtedy otwieram działalność gospodarczą. I to już jest pewne na 100%, nawet jeżeli nie będzie ludzi w naszym woj. to będę jeździł szkolić ludzi w woj. dolnośląskim. A więc to zależy od ludzi i ich chęci czy będzie coś takiego u nas.

 

Jeśli można wiedzieć, to dlaczego zostaliście potraktowani jak dzieci? I u kogo? Można te informacje podać na PW, jednak pozostałą konwersację prowadźmy tutaj aby inni byli doinformowani.

Edited by fymiatacz
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W ramach GPG na terenie Dolnego Śląska są regularnie prowadzone zajęcia strzeleckie dla grup zorganizowanych. Instruktorzy to m.in. byli operatorzy zespołów bojowych JW GROM, a także czynni f-sze jednostek specjalnych podlegających MSW. Zajęcia odbywają się m.in. na strzelnicy w Jaworze (oraz w dowolnym miejscu wybranym przez kursantów), a od 2016 roku także w Legnicy (nowo powstała strzelnica). Kontakt: http://globalprotectiongroup.eu

 

Pozdrawiam

Piotr

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...