Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Invader Gear - opinie


Recommended Posts

Mam ich komplet Specter II + boonie w kamuflażu SOCOM od około 3 lat. Co do kroju nie mam większych zastrzeżeń (spodnie lekko przekombinowane, głównie te gumki w stylu molle na nogawkach). Bluza bardzo fajna. Co do jakości, to po trzech latach kolor nie jest taki sam jak był na początku, trochę wyblakł (ale nie jest tragicznie). Szwy są ogólnie spoko. Po dwóch latach lekko puściły w kroku, ale bardziej z mojej winy. Nici + igła i poprawione. Biorąc pod uwagę cenę gdy je kupowałem (100€ w promocji, razem z przesyłką) to raczej wartetej kasy. Jak będziesz chciał to podeślę Ci "suche" foto bez obróbki marketingowej.

Link to post
Share on other sites

Ja mam komplet spodnie Predator i comabat shirt w kamuflażu ATP. Byłem narazie w nim na trzech strzelankach i sądzę że zdał egzamin. Spodnie są bardzo komfortowe w przybieraniu różnych pozycji jak i materiał elastyczny również poprawia oddychalność. W przednich kieszeniach znajdują sie paski do regulacji wysokości ochraniaczy na kolanach. Ochraniacz składa sie z dwóch części zewnętrzna twarda jak na zdjęciu i wewnętrzna miekka. Wszystkie kieszenie są na rzepy. Combat shirt składa się z dwóch części. Tors to 80% cotton, 20% polyester jak dla mnie nieźle odprowadza pot, materiał troche się mechaci. No i rękawy na których są dwie kieszenie zwykłe oraz w okolicach łokcia masz kieszenie na wkład amortyzujący. Warto go zakupic, moge powiedziec z własnego doświadczenia po upadku ☺ Munduru jeszcze nie prałem więc nie wiem jak materiał na to reaguje. Przy wzroście 175cm i 92kg mam rozmiar L i wydaje mi się troche za duży. Ja kupowałem w niemczech aczkolwiek w Austri masz wiekszy wybór. Za set płaciłem niecałe 100 euro z przesyłką. Myśle że warto.

 

 

2qmp4k8.jpg

5xs9dj.jpg

2vlnm1y.jpg

 

A tak z kamizelką, taśmy orginalna cordura

bfow0w.jpg

 

I tutaj pasek do regulacji ochraniacza

2wmql3b.jpg

I tu tył spodni

5oci34.jpg

Edited by BadMax
Link to post
Share on other sites

Nie jest to żaden materiał termoaktywny. Pod kamizelką bedą mokre plamy(koniec października). Z tym że podczas aktywności bardzo się poce. Jak dla mnie podczas przerw fajnie pare odprowadza, nie jest to też jakaś cerata w której się ugotujesz. Nie wiem jak bardziej moge ci to sprecyzować ponieważ jest to mój pierwszy mundór. W/g mnie lepiej radzi sobie od kontraktowego flektarna oraz wz2010, stwierdzam to na podstawie własnych obserwacji. To są mundury made in pakistan więc nie ma też co oczekiwać że będzie to model z najwyższej półki

Link to post
Share on other sites

Jeśli się poci, to klata jest bawełniana, typowa rzecz w tanich combat setach (choć i w drogich się zdarza, Allwin na ten przykład). Można zrobić przeszczep z ubacsa w razie czego (przynajmniej do multichama) albo w ogóle kupić same porty i górę w mtp (różnica jest, ale niewielka, a co kontaktowa szmata to kontraktowa).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...