Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COMBAT POKER / 2-3.04.2016 / 24 godzinna impreza - 45 km od Wwa


Recommended Posts

Combat Poker to nowatorska formuła 24 godzinnej imprezy airsoftowej, gwarantującej wysoką grywalność i satysfakcję z uczestnictwa. Odbędzie się w dniach 2-3.04.16r tylko 45 km od centrum Warszawy.

 

Organizator: BLACKOPS GROUP POLAND

Data: 02042016

Lokalizacja: 34U DC 67216 64180 (MGRS)

Czas operacyjny: 24h

Ilość uczestników: 100 graczy

Raport od agenta terenowego nr 1207

Klauzula: Tajne

 

Wywiad donosi że 2-3 kwietnia 2016 roku w centralnej Polsce a dokładnie w lasach radziejowskich (lokalizacja powyżej), ok. 45 km od Warszawy zanosi się na grę terenową w formule ASG. Źródło nie do końca jest pewne co do legalności tych manewrów. Z całej Polski spływają sygnały o wzmożonej aktywności najbardziej doświadczonych i elitarnych ekip. Informatorzy donoszą o jakimś 24 godzinnym morderczym wyścigu... Podobno stawka jest nie byle jaka a zwycięzca może być tylko jeden!

 

ZARYS GRY

Na terenie o powierzchni ok. 4 km2 rozmieszczona jest losowo talia 52 kart. Każda karta będzie miała swoją lokalizację w formacie MGRS oraz będzie wyposażona w małe światło led’owe lub lightstick. Punkty wejścia na teren gry zostaną podane dowódcom grup w formie elektronicznej lub pocztowej w dalszej fazie. Lokalizacja wszystkich kart zostanie podana wszystkim graczom bezpośrednio przed wejściem grup w teren. Dnia 2.04.2016 od godz. 10:00 czasu lokalnego zostaną wprowadzone w teren grupy zadaniowe liczące od 4 do 8 osób. Ich celem jest zebranie jak największej ilości kart z których na zakończenie gry ułożą najwyższy układ w Pokerze. Po części militarnej nastąpi odprawa a następnie dowódcy grup zadaniowych lub osoby przez nich wyznaczone zasiądą do stołu i... zagrają w POKERA kartami które udało im się zdobyć. Zwycięzcą Combat Pokera zostanie grupa, która będzie w posiadaniu najwyższego seta wg zasad Pokera sportowego. Hierarchia od najwyższego układu do najniższego: Poker Królewski, Poker, Kareta, Full, Kolor, Strit, Trójka, Dwie Pary, Para, Wysoka Karta

O ile samo zebranie kart z powszechnie znanych lokalizacji dla większości ekip nie powinno być większym problemem to utrzymanie do końca rozgrywki która nastąpi po 24 h od momentu rozpoczęcia gry już problemem na pewno będzie. Bardzo ważną informacją jest fakt iż grupy są dla siebie konkurencyjne!

 

WAŻNE

Combat Poker charakteryzuje się bardzo wysoką dynamiką gry i zwrotami akcji. Poszczególne ekipy w trakcie gry w zależności od stanu posiadanych kart będą atakować inne ekipy celem zabrania im kart lub będą unikać walki w przypadku posiadania "mocnego układu pokerowego", który mogą oczywiście zaraz stracić albo może się okazać na koniec gry że nie był taki mocny

Combat Poker jest grą wymagającą od graczy doskonałych umiejętności organizowania zasadzek i ataków (celem wyeliminowania konkurencyjnych ekip i zabrania im kart), umiejętności unikania walki i obrony (co jest opłacalne w przypadku posiadania "mocnnego układu pokerowego"). Podczas gry Combat Poker praktycznie każda z ekip zarówno będzie wielokrotnie atakować jak i będzie wielokrotnie atakowana.

Celowo ograniczyliśmy teren do 4 km. kw. żeby utrzymać wysoką dynamikę gry. Respy 2 godzinne potwierdzone wejściem i wyjściem z TOC-u.

Szczegółowe zasady gry i tabela setów zostaną podane w najbliższym czasie jak również będzie wisiała podczas gry w sztabie. W centralnej części terenu będzie zainstalowany offgame’owy TOC wyposażony w dużej mocy radio UHF/VHF ze stacjonarnym masztem antenowym. Tam będzie również darmowa kawa, herbata i garkuchnia do dyspozycji graczy. Regulamin gry zostanie podany w dalszej fazie.

 

Cena za ten bal wynosi: 50 pln.

 

ZAPISY

Chętnych do zagrania w Pokera prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:

https://docs.google.... ... 4/viewform

 

WYDARZENIE NA FB

https://www.facebook...96162913932680/

 

Pytania prosimy kierować na maila combatpoker.mil@gmail.com

 

HOAH!

BLACKOPS GROUP POLAND

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...