Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie mam taki problem z moim pistoletem, dzisiaj postanowiłem sprawdzić czy wszystko jest ok, ale niestety tak nie jest, pistolet po naciśnięciu spustu strzela serią (przeważnie 2-strzałową) i po drugim strzale zatrzymuje się w połowie (strzelałem na "sucho"), po wyjęciu magazynka odciągnąłem kilka razy zamek do tyłu aby wszedł na swoje miejsce, następnie replikę rozebrałem na części podstawowe (dolna połówka, zamek, lufa, sprężyna i prowadnica) i wyczyściłem go tak jak pokazywali mi koledzy i podług tego co naczytałem się na forach i naoglądałem się na filmikach z "You Tube", ale problem jest nadal... Podejrzewam że to coś z kurkiem bo praktycznie niemal od nowości haczył o spodnią część zamka, przez co nawet podczas bawienia się z nim bez magazynka potrafił się zacinać w podobny sposób ale do tej pory strzelał, przynajmniej według mnie, znakomicie. Wiecie co to może być? Z góry mówię że nie bardzo się znam na takich rzeczach, więc prosił bym o wyrozumiałość. Pozdrawiam Glock19

Edited by Glock19
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj nim znowu strzelałem bo myślałem że jak poprzednia usterka, naprawi się samo, i teoretycznie tak jest, to znaczy że strzela ale full auto i po którymś strzale blokuje się w pozycji jakieś 1/3 w tył i gdy się blokuje to syfonuje i nawet po wyjęciu magazynka ciężko umieścić zamek na swoim miejscu...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...