Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pas nośny do Cyma 040k - montaż


Recommended Posts

Witam.

 

Zakupiłem moją pierwszą replikę (jak w temacie) i zastanawiam się nad zakupieniem pasa nośnego i jego poprawnym montażem. Mam jednak z tym kłopot, bo uchwyt do pasa nośnego jest tylko na kolbie. Co prawda na samym końcu szyny są otwory, które mogą sugerować zaczep:

https://postimg.org/image/kduhylzm9/

 

Mam obawy co do ew. przyczepiania pasa w tym miejscu - to nie jest stal i raczej nie wytrzyma.

Nie znalazłem info w sieci, więc proszę o sugestie co do wyboru pasa (jeden, dwa punkty) i sposobu montażu. Początkowo, mocno się skłaniałem co do zakupu klasycznego pasa do AKMS.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Adapter zawieszenia na ris i 2 pkt . Chyba że twój budżet jest ograniczony do 3 paczek fajek, wtedy jakieś zawieszenie 1pkt z pierwszego lepszego chińskiego dyskontu. Przy chinskich jednopunktach poddaje się raczej karabinczyk z gównolitu, a nie mocowanie w replice.

Link to post
Share on other sites

Adapter zawieszenia na ris i 2 pkt . Chyba że twój budżet jest ograniczony do 3 paczek fajek, wtedy jakieś zawieszenie 1pkt z pierwszego lepszego chińskiego dyskontu. Przy chinskich jednopunktach poddaje się raczej karabinczyk z gównolitu, a nie mocowanie w replice.

Temat ogarnięty, dzięki. Kupiłem uchwyt skośny jak ten: https://www.militarialodz.pl/pl/p/Uchwyt-do-mocowania-pasa-nosnego-na-szyne-RIS-BFT/4451 - nie jest to stal, pewnie stop ZnAl. Założyłem pas dwupunkt z demobilu i nie wygląda aby miał się ten zaczep urwać. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...