Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam problem z repliką ma zaledwie parę miesięcy. Strzelała bez zarzutów aktualnie postrzela przez jakiś czas(godzinę dwie) na semi i auto, lecz po jakimś czasie zaczyna słabnąć, aż w końcu pada. Poleży z dobre 5 minut i strzela na nowo.(tak jakby siadał jej akumulator lub się przegrzewał..kable chłodne akumulator delikatnie ciepły) na początku strzelała do dobrych 4-5 godzin.) Może ktoś miał podobny problem lub wie czy to wina akumulatora czy kabli :/. Kable są niskooporowe akumulator NI-MH 2/3A1200mAh 9,6V. Za wszelką pomoc z góry dziękuje :)

 

 

PS. Jeśli to wina akumulatora to na jaki polecacie wymienić ?

Link to post
Share on other sites

Padła bateria, co do wymiany to najlepiej wymienić na jakieś Li-Po 7,4v o pojemności (moim zdaniem) minimum 1100mAh, unikać 8fields itp, najlepsze są chyba Turnigy Nano-Tech, aczkolwiek Zippy, Rhino, Redox, Electro River i Nuprol też nie powinny być złym wyborem.

 

Pamiętaj o odpowiedniej ładowarce do Li-Po :icon_biggrin:

Edited by Polishman213
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chciałbym jeszcze się spytać o okablowanie podłączyłem akumulator i strzeliłem parę razy kable od akumulatora i od repliki są ciepłe czytałem coś o regulacji silnika żeby go dokręcić na max a później odkręcić o 2-3 obroty i to niby ma pomóc znowu ktoś napisał że to normalne, może ktoś wie czy powinny się grzać czy nie ? Są to kable niskooporowe (cienkie). Nie są aż tak strasznie gorące ale jednak zwróciłem na to uwagę :icon_smile:

Edited by Strzelec95
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...