Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odpowiednia gumka HU do KWA z promykiem.


Recommended Posts

Zielona doskonale się sprawdza. Wystarczy ją tylko przyciąć i wymienić stockowy dystanser na H. Systemę też można założyć tylko wymaga to trochę więcej zachodu i użycia smaru. W temacie o KWA było to co najmniej kilka razy poruszane, z tego co pamiętam.

Link to post
Share on other sites

Osobiście używałem białego dystansera Deep Fire i przy tej mocy sprawował się idealnie. Różni producenci stosują różne grubości tych dystanserów i np. taki Element nadal będzie podrywać kulkę do góry. Możesz próbować wyciąć dystanser z wkładu do długopisu. O ile nie uda Ci się znaleźć odpowiedniego dystansera możesz przerobić samą gumkę

.
Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że zielona g&g jest o kant dupy. Ok kręci nawet dobrze ,ale zakres regulacji jest żaden. Bo albo na zerowym kręci prosto, albo wali w kosmos. Tego sie wyregulować nie da, a miałem tych gum już z 6.

 

Systema musi wejść. Dobrze posmarujesz, to wlezie. Pełen zakres regulacji, 0.25 przy 500 fps prosto latają.

Link to post
Share on other sites

Sirdagor, a czy gumka zmieści się w komorze razem z promykiem? Co do g-hopa nie wiem, czy gra jest warta świeczki, poza tym mam chyba za dużo fps na tej system. Jednak na pewno jeszcze spróbuję wsadzić czarną systemę. Popieszczę, jak kobietę i zobaczymy co z tego wyjdzie :icon_razz: Zgadzam się też co do tego, że zielone g&g wcale nie są takie wspaniałe ponieważ, jak napisał Niktro, nawet na zero potrafią kręcić tak, że kulka leci do góry ( i żadna zmiana dystansera, ani próba regulacji po prostu nie pomaga, gumka po prostu mocno kręci). Po świętach się odezwę.

Edited by Lewyyy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...