Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gra strategiczna w realiach afganistan/irak PC/Android


Recommended Posts

Czesc!

Wiekszosc jak nie wszyscy kojarzą gry przegladarkowe (docelowo chodzi mi o cos w typie.. hmm.. Gladiatusa w wersji pustynia, rosomaki takie tematy :D ).

 

Szukam czegos na wzór "menadzera żołnierza/jednostki/bazy". Tak na zabicie czasu, wejde, klikne etc.

Żeby ktos źle nie zrozumiał, nie chodzi mi do konca o gry w stylu "clash of clans" czy "mobile strike"

 

Bardziej o gre w stylu (tak jak napisałem wyzej) Gladiatusa. Mam tam swojego zolnierza/jednostke etc, wysyłam go na patrole, misje, misje poboczne, kieruje jego kariera. Animacje etc nie sa mi potrzebne.

Dobrym przykłądem jest rozszerzenie do gry ghost recon na smartfony, taki wlasnie "menadzer". Jednak do tego jest wymagana gra na kompie.

 

Znalazłem ciekawa pozycje na androida, mianowicie "Afghanistan '11" ale chyba źle szukam bo nie moge tego dorwać nigdzie (instalki. apk.) Jest o tyle interrsujaca, ze ma swoje konkretne założenia i traci zapachem sporej dawki strategii (takiej prawdziwej, a nie damage agility na +100)

 

Mam nadzieje, ze w miare dobrze to opisałem...

 

 

Będę wdzieczny za propozycje, a za dobry tytuł na androida to nawet piwo stawiam :)

 

P.S.

Wiem ze takich gier w klimacie IIwś. jest w 3 posladki i troche ale MNIE INTERESUJE/INTERESUJA TYLKO I WYLACZNI KONFLIKTY XXIw, AFGANISTAN IRAK

 

Pozdrawiam

Rudy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...