Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Atak Skorpiona 2005 - wrażenia po zlocie


Recommended Posts

Oiii

 

Dziekuje orgranizatorowi jak i wspolorganizatorom, obu armiom a przedewszystkim dla moich wspolkompanow (Liski :]).

 

Musze przyznac, ze takze dziekuje tym wszystkim terminatorom, za dawke adrenaliny wymieszanej z agresja - naprawde moglem sie dzieki wam wyladowac! Dziekuje jeszcze raz!

 

Dzieki oczywiscie za sytuacje blue-on-blue - _war is hell_ jak to mowia :]

 

::

Najwazniejsze pytanie:

Gdzie jest reszta fotek?

 

 

Cheers

W

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witajcie!

Jeszcze raz chcę Wam wszystkim podziękować że byliście!

Bez Was oczywiście żadnego zlotu by nie było

Ze zlotu na zlot jest nas więcej, a co w związku z tym mogę zaproponować więcej atrakcji.

Nauczony wydarzeniami na poprzednim zlocie nie mówiłem wam co planuję, bo znów by były pytania co z X lub Y "miało być, a nie ma" :)

Zaufaliście mi i przyjechaliście w ciemno, mam nadzieję że było warto i się nie rozczarowaliście. Tradycją już się stało że do każdego zlotu staramy się przygotowywać nowe atrakcje (ciekawe jak to asie skończy??? :twisted: )

 

Było nas ok 180 osób, zgłosiło się ponad 200 z 6 krajów.

 

Chciałbym najbardziej podziękować Czeczenowi (Netador) za pomoc w poprowadzeniu gry i koordynacji działań.

PETom za zorganizowaniem zajawkowej imprezy sobotniowieczornej

Oraz wszystkim dużym oddziałom których gościliśmy tak liczną reprezentację, dzięki nim "wolni strzelcy" mogli zobaczyć jak działają zgrane zespoły.

W ogóle Wam dziękuję. Po tym zlocie znów mi się chce je organizować. jest pomysł na nowa formułę, coraz więcej ludzi udaje mi się przekonać do tego co robimy i do nas, zaczynają nam ufać i dzięki temu możliwe będzie organizowanie zlotów i manewrów w nowych miejscach.

 

Do zobaczenia zimą! IGLOO 2006 odbędzie się w terminie styczeń/luty.

Jeśli macie jakieś propozycje co do terminu proszę o info

 

Pozdrawiam Tadeusz

 

P.S. Oto komplet zdjęć które zrobili organizatorzy bądź uczestnicy i potem mi je wysłali:

http://www.warrior.pl/1159876561.php

 

nadal czekam na resztę fotek

wysyłajcie na maila (mam duuużą skrzynkę)

tadeusz@warrior.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...