Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BIOHAZARD III Survival Horror/26.08.2017/Fort Knox War Zone


Recommended Posts

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1100024273431779/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22361%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

 

Fort Knox War Zone zaprasza na trzecią już edycję Biohazard!

Miejsce: Fort Knox War Zone

Czas: 26.08.2017 - Start 22:00 - 3:00

Poprzednie edycje:

Biohazard 1: https://www.facebook.com/adrian.pastuszka.3/videos/1208086945903575/

Biohazard 2:

Tak samo jak na poprzednich dwóch odsłonach jest to Survival Horror w klimatach Resident Evil. W ramach rozgrywki będziecie mogli się wcielić w przedstawiciela jednej z frakcji, by w momencie śmierci przeistoczyć się w rządnego krwi ZOMBIE :) Jednakże tym razem będzie jeszcze bardziej epicko!

Gra od 18 lat, chyba, że towarzyszyć będzie opiekun podczas gry, wtedy dopuszczamy od 16 lat.

Miejsce na liście (która będzie aktualizowana tutaj) jest gwarantowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty w wysokości 70zł za osobę. Przelewy wysyłamy od teraz do 11 sierpnia na:

FORT KNOX SP.O.O.

ŚWIĘTY MARCIN 29/8

61-806 POZNAŃ, Polska

40109013620000000132778494

W tytule prosimy o zapisek Biohazard 3.

Strony:

Oddziały Umbrelli – oddani żołnierze korporacji Umbrella. Bez wahania wykonają każde zadanie. Stylizacja: mundur i oporządzenie w kolorze czarnym. (20 miejsc)

The Umbrella Biohazard Countermeasure Service (UBCS) specjalna jednostka należąca do Korporacji Umbrella, specjalizująca się w misjach ratunkowych podczas wybuchu epidemii. Do U.B.C.S. należą zbrodniarze wojenni z całego świata. Stylizacja: Jasne bojówki (bez kamuflażu), zielona bluza, czarne/zielone oporządzenie. (10 miejsc)

Special Tactics and Rescue Service (S.T.A.R.S. Specjalny Oddział Taktyczno-Ratowniczy) był elitarną jednostką specjalną, przyległą bezpośrednio Departamentowi Policji w Raccon City. Należeli do niej byli żołnierze oraz najlepiej wykształceni i wyszkoleni policjanci. Stylizacja: Jasne bojówki (bez kamuflażu), biała koszulka/bluzka, może być kowbojski kapelusz, czarne/zielone oporządzenie. (10 miejsc)

Oddziały PMC (Private Military Company)- Próbują znaleźć materiały przeciwko korporacji Umbrella. Po wybuchu epidemii zostali skierowani do walki z S.T.A.R.S. Do stylizacji wymagane są jeansy, tylko wyposażenie może być w kamuflażu. (15 miejsc)

Wojsko - Ci, którzy przeżyli masakrę starają się ochraniać innych i przeżyć jakoś ten sądny dzień.

Stylizacja: Wymagany pełny pancerz- kamizelki, hełmy, kamuflaż, tak by było z daleka widać, że to nie żaden cywil. (15 miejsc)

Policja i cywile - Tak samo jak wojsko, starają się przetrwać. Stylizacja: Cywile zero oporządzenia, cywilne łachy, policjanci tak jak policjanci. (10 miejsc)

Zombie – Jak to mówią, człowiek człowiekowi wilkiem a zombie zombie zombie. Za zadanie będą mieli zadać jak najwięcej strat. Stylizacja dowolna, byle na Zombie Zaleca się, aby mieć maskę, grube rękawiczki i ogólnie być grubo ubranym, aby zminimalizować ból od postrzału z kulek. ZOMBIE WCHODZĄ ZA DARMO.

 

Wymagane przedmioty:

-Okulary z atestem.

-Ochrona twarzy/głowy - siatka na twarz typu stalker, czapka, hełm, arafatka itp.

-Latarka

 

Limity ammo, replik oraz fps:

Można przy sobie mieć łącznie 5 magazynków do wszystkich rodzajów broni np. mając shotguna i pistolet glock wybieram 2 magazynki do pistoletu i 3 magazynki do shotguna. Magazynki ładujemy po 15 kulek (15 wystrzałów) wyjątkiem są shotguny strzelające z tzw. Shelsów – mogą być ładowane do pełnej pojemności tj. 30 kulek – co da nam 10 wystrzałów po 3 kulki. Na terenie rozgrywki będzie można znaleźć skrzynki z amunicją które będą zabezpieczone kłódką z kodem, przez co konkurencja nie przejmie waszej amunicji (kulki G&G 0,20)

W samej rozgrywce zostaną wykorzystane ramy czasowe do zadań, więc wykonujcie je z rozwagą i bez pośpiechu. Przeciwnik nie będzie mógł zszabrować waszej skrzynki, ponieważ będzie zamknięta na kłódkę z kodem dla danej frakcji.

Grają tylko i wyłącznie:

- shotguny max ok 400 fps

- Elektryczne pistolety(mp7/9, Skorpion, glock cymy itp) max 350 fps – dozwolone auto

- pistolety na green gaz, co2, HPA max 350 fps - dozwolone tylko single fire

Zakazane są repliki karabinów szturmowych, pistoletow maszynowych mp5, karabinów wsparcia czy karabinów snajperskich. Walka będzie się toczyć na małych dystansach, stąd wybór padł na spring, gaz & AEP party.

Możliwość używania atestowanej pirotechniki, (Granaty dymne, hukowe, odłamkowe, race świetlne) Ranią tylko granaty odłamkowe.

 

Mechanika gry pojawi się już niedługo - testujemy zastąpienie balonów blaszkami. Pojawią się także mechaniki dla postaci "specjalnych"

Link to post
Share on other sites

Wprowadziliśmy zmiany odnośnie PMów. Zależy nam na zachowaniu klimatu i wysokiego poziomu trudności spotkania. Nowa lista dopuszczonych replik:

 

1. Pistolety:

 

-elektryczne typu cymoglock itp

 

-pistolety gg, co2, hp

 

2. Shotgun:

 

-spring

 

-co2, gg, hp

 

3. Wszelakie springi (każdy strzał poprzedzany przeladowniem tzn. naciagiem sprężyny)

 

-pistolety

 

-shotguny

 

-snajpy

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...