Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uwaga na Michał K. Gdańsk OLX


Recommended Posts

Witam

Chciałbym wszystkich przestrzec przed kontaktem i transakcjami z Panem Michałem K. z Gdańska znanym w tamtejszym środowisku asg profil na OLX https://www.olx.pl/o...ytkownik/1zgDF/ (występuje tam jako Maciek). Zakupiłem kilka przedmiotów, wszystko ładnie fotki etc, po wpłacie pieniędzy na konto kontakt znikomy. Odpowiedzi przez mail i olx sporadyczne na zapytanie o wysyłkę pada zawsze bliżej nie określone "jutro" bo praca, bo późno etc i tak już drugi tydzień. Nie mam już złudzeń dałem się zrobić, ale cóż nie odpuszczę... póki towaru nie dostanę lub kasy nie odzyskam. Przestrzegam wszystkich, może kogoś też tak zrobił jak mnie zachęcam do kontaktu

 

 

 

 

 

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

Edited by Falcon1954
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ziomuś i jak ruszyło się co w temacie; zabawki dostałeś lub kaskę? Zapytuję bo mój kuzyn chce on niego coś zanabyć, gostek mu tam odpisuje ale tak jakby go miał w czterech literach, a nie chcę żeby go w maliny wpuścił tak jak ciebie daj znaka tu albo na PW.

Link to post
Share on other sites

Dziś zgłosiłem sprawę na Policję. Zapis konwersacji, via mail, olx i SMS który przedstawiłem nie pozastawia wątpliwości... Uważaj na typa, obietnice bez pokrycia, ściemnianie i kłamstwo to jego chleb powszedni. Tydzień obsuwy z wysyłką może się zdarzyć, dwa tygodnie też, ale trzy tygodnie nie mieć czasu wysłać trzeba by być debilem żeby łyknąć taką ściemę. Przez pierwsze dni twierdził że "jutro wyślę", potem że już wysłane (środa 4.10), następnie, że już idzie właśnie na pocztę (poniedziałek 9.10) ale pokrycia w faktach jego konfabulacji nie było żadnych, numer przesyłki? oczywiście- "wieczorem wyślę".

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...