Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Everst Airsoft - Nowy Polski Airsoftowy Kanał!


Recommended Posts

Cześć, ja jestem Everst i już od jakiegoś czasu prowadzę na youtube kanał poświęcony tematyce airsoftowej. Staram się robić filmy w ładnej jakości z jakże odpowiednim montażem. Serdecznie chciałbym wszystkich zaprosić do sprawdzenia moich filmów. Jeżeli wam się spodoba to zachęcam do zostawienia subskrybcji :icon_smile: I odpowiednio łapki w górę pod filmem! Dzięki! :icon_lol:

 

Mogę powiedzieć, że dopiero co zaczynam swoją przygodę z montażem. Jeżeli to nie byłby dla was problem piszcie co robię źle, co bym mógł poprawić a co jest w porządku. Za niedługo dojdzie jeszcze jedna kamera. W sumie mam już ją zakupioną, ale jeszcze nie miałem okazji wziąć jej na strzelanie :icon_wink:

 

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/xEverst

Link do Facebooka: https://www.facebook.com/xEverst/

Jakieś przykładowe filmy:

Edited by everst
Link to post
Share on other sites

To może i ja się wypowiem, bo na takie tematy mało kto odpowiada.

Ogólnie spoko to wygląda, fajny montaż i dobra jakość. To akurat są plusy i w sumie nie wiem jak mógłbym to rozwinąć. Sądziłem, że zobaczę jakoś byle jak to polepione i bez sensu, a tu patrzę miłe zaskoczenie, bo jednak się w jakiś sposób wyróżniają Twoje materiały na tle (takie mam odczucie) wylewu tego, że każdy musi nagrywać, niekoniecznie z sensem.

Z minusów, to w jednym nagraniu nie spodobało mi się to zaleganie pod wejściem do budynku. Trochę to spowalania dynamikę filmu. Drugi minus, to to jak mówisz. Fajnie, że dajesz komentarz, ale po pierwsze mówisz za szybko, a drugie - przez to mniej wyraźnie. Poćwicz to.

Dałem Ci suba, bo liczę na poprawę w tych dwóch kwestiach. :)

Link to post
Share on other sites

@up Dzięki za dość długą odpowiedź. Cieszę się że kanał się spodobał, tak jak piszesz w Polsce nie ma za dużo osób robiących te filmy z airsoftu bardziej profesjonalnie i zazwyczaj jest to dodanie głośnej muzyki i wypuszczenie w świat, bez żadnego dodatkowego montażu.

 

Co do sceny gdzie byłem pod budyniem to na początku w ogóle nie miało jej być. Film miał się zaczynać w momencie zajmowania klatki schodowej, jednak stwierdziłem że warto pokazać jak runda się zaczynała. Trochę to mogłem bardziej pociąć w sumie...

 

Co do komentarza to to też już słyszałem żebym zwolnił. Będę nad tym oczywiście pracować :) W planach też mam zakup jednak lepszego mikrofonu. Taka ciekawostka aktualnie korzystam z mikrofonu dodawanego do baofenga xd. Całkem zaskoczyła mnie jego jakość, tylko jest to nie wygodne...

Link to post
Share on other sites

Ze swojego doświadczenia - jeśli chodzi o mikrofony - mogę polecić Samson C01U wraz z popfiltrem. Jest to mikrofon pojemnościowy i wiadomo - swoje kosztuje, ale jakość jest świetna. No i jeszcze statyw potrzebny. A, dałem jeszcze dzwoneczek na YT, bym wiedział kiedy wrzucisz coś nowego. ;)

Link to post
Share on other sites

Ze swojego doświadczenia - jeśli chodzi o mikrofony - mogę polecić Samson C01U wraz z popfiltrem. Jest to mikrofon pojemnościowy i wiadomo - swoje kosztuje, ale jakość jest świetna. No i jeszcze statyw potrzebny. A, dałem jeszcze dzwoneczek na YT, bym wiedział kiedy wrzucisz coś nowego. :icon_wink:

 

Spoko ;) Akurat ze sprzętem jestem zapoznany Raczej będę celował w Blue Yeti dla uzyskania najlepszej jakości popfilter oczywiście a statyw może kiedyś będzie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...