Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z naciągnięciem sprężyny


Recommended Posts

Witam, mam specne, wypust o ile dobrze pamiętam 2-3 lata temu. Mam dziwny problem. Replika była ostatnio rozbierana i wymianiane były kable i głowica cylindra. po złożeniu mam dziwny problem tak jak by replika nie miała siły naciągnięcia sprężyny, po prostu często się blokuje w połowie. Nie jest to problem silnika, teraz pytanie. Jakiś czas temu zamontowałem spust retro arms i musiałem przypiłować kostkę, rozbierałem już 3 razy i siedzi ładnie, to raczej nie problem kostki, kable? jakieś przebicie? Co może być problemem? Warto dodać że gdy nacisnę powoli spust działa replika bez żadnych zarzutów, tylko przy szybkim naciśnięciu spustu.

Link to post
Share on other sites

Jak powoli wciskasz spust i strzela normalnie a przy szybkim wcisnieciu nie wykonuje pełnego cyklu to możliwe ze wypalone styki lekko i przy całkowitym wcisnieciu wchodzą w pole gdzie są nadpalone.

Lub po prostu spróbuj strzelić wciskajac spust do polowy lub mniej niż jest pełny jego ruch. Bo też może przy spuscie retro armsa ze przepychać kostkę stykowa ta ruchomą lekko za daleko i plastik tej kostki rozchyla blaszki styków nie ruchomych.

Ja bym w głównej mierze przygladnal się stykom i czy poprawnie działają z tym spustem.

 

 

Od Hejtów proszę się powstrzymać. To jest tylko moja opinia.

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Edited by ChinolASG
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...