Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MJ6 Gear Hydropack


Recommended Posts

Wszystko opiera o fb, na prośby odpisuje na pw, fb powinien wyświetlać informację, że na komentarz odpowiedziano w wiadomości prywatnej.

Ja za swój zapłaciłem o ile dobrze pamiętam 265 zł włączając w to przesyłkę, ale zamawiałem plecak 7+ czyli większą wersję tego co się nazywa hydropack, który z kolei kosztuje 220 zł (o ile nie zmieniły się ceny od kiedy zamawiałem swój plecak).

Sporą wadą jest brak informacji na stronie, natomiast sam kontakt z krawcem układał się bardzo dobrze, szybko odpowiadał na pytania i nie miałem żadnym wątpliwości co do zamówionego produktu. Dodatkowo wprowadził na moją prośbę parę zmian - zmienioną drabinkę molle i dodatkową kieszeń wewnątrz plecaka.

 

Jeśli chodzi o jakość wykonania to na najwyższym poziomie - począwszy od szycia - wszystko równo, bez żadnych odstających czy nierównych nitek, na materiałach skończywszy - wszystko poza suwakami jest w MultiCamie, nawet gumy do zwijania pasków kompresyjnych. Z tego co wiem jest możliwość dołączenia szelek do plecaka, ale ja potrzebowałem go wyłącznie na JPC.

 

W linkach na dole kilka fotek, które zrobiłem. Wnętrza niestety zapomniałem - zewnętrzna kieszeń z góry i z dołu nie jest przyszyta, można wsuwać tam różne rzeczy tudzież wpiąć na rzepie kydexowe wkładki. W głównej komorze jest kieszeń na bukłak, za nią jeszcze jedna przegroda umożliwiająca wsunięcie usztywnienia. Z przodu jest jeszcze jedna mała kieszeń mniej więcej wysokości rzepa na wierzchu plecaka. Pasy kompresyjne są wypinane i można zmieniać ich wysokość.

Ze swej strony gorąco polecam.

 

https://imgur.com/a/nUplW

 

https://imgur.com/a/5p41P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...