Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc z magazynkami do Bolt Airsoft B.R.S.S.


Recommended Posts

Witam, posiadam dwie repliki ( które mi się wydaje są prawie identyczne w układzie podawania i strzelania)

1. SR16 (B.R.S.S.) Tan - BOLT Airsoft

2. DEVGRU SF (B.R.S.S. - black) - BOLT Airsoft
 
Problem polega na tym, że nie wiem jakie magazynki do nich dokupić, jakie firmy pasują, w sklepach Taniemilitaria i Gunfire nie mają kompletnie pojęcia. Zaproponowali mi magazynki od Cymy i Specna Arms.

https://www.taniemilitaria.pl/pl,magazynek-mid-cap-150-kulek-do-m4-m16-czarny-cyma,0,3,27,84,8757.html#.XWP_rkdS_-g

https://gunfire.com/pl/products/zestaw-5-magazynkow-low-cap-70-kulek-do-m4-m16-czarny-1152201949.html
 
Cyma wylatuje i się nie trzyma. Specna Arms trzyma się dobrze, ale bardzo żle podają, dodatkowo każda kulka leci w swoją stronę.
 
Proszę o pomoc, ponieważ 3 miesiące nie mogę pojechać na strzelankę, ponieważ mam tylko 2 Hi Capy bunkry, które były w pudełkach, ale bardzo dobrze podają, i każda kulka leci precyzyjnie.
 
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Teraz sam odpowiem, może komuś się przyda, mam nadzieje.

1. SR16 (B.R.S.S.) Tan - BOLT Airsoft  pasuję magazynek  VFC mid-cap QRS 120 kulek do M4/M16, bardzo fajnie podaje, mocno się trzyma i prawie bez luzów. Co śmieszne, magazynki od firmy Bolt BA065 lub czasami BA-065 nie trzymają się i wypadają. Problem magazynków VFC że są drogie- na 06.09.2019 rok w gunfire kupiłem po 65 zł.

2. DEVGRU SF (B.R.S.S. - black) - BOLT Airsoft  magazynki na odwrót, nie pasują VFC mid-cap QRS 120 kulek do M4/M16, fajnie się też trzymają, ale podają przez raz...  Tutaj sprawdziły się magazynki od firmy Bolt BA065 lub czasami BA-065, tylko problem tych magazynków, że nie sprzedają się w Polce i muszę załatwiać we Włoszech po 9-10 euro.

 

Pozdrawiam. Mam nadzieje że nie stracicie 2 miesięcy jak ja, na poszukiwanie magazynków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...