Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czołem!

Przychodzę z problemem z którym borykam się już od jakiegoś czasu. Miałem kilkumiesięczną przerwę od ASG, ale wracam do gry i no, boczniak się przyda, a na nowego nie mam na razie środków. Otóż problem pojawił się z czasem. Replika była prezentem od rodziny, po kilku tygodniach użytkowania z klamki zaczął wyciekać gaz. Z początku w małych ilościach i z przerwami, praktycznie nie do wykrycia "w biegu". Później przy każdym naboju CO2 dało się słyszeć cichy, nieprzerwany syk. Na początku jeden nabój starczył mi spokojnie na parę dni, na tym etapie naboje nie starczyły nawet na jedną strzelankę kilkugodzinną. Replika w aktualnym stanie, w ogóle nie trzyma gazu, kiedy tylko ją nabijam gaz się ulatnia w mniej niż minutę, o strzelaniu z niej mogę sobie na razie pomarzyć. Zgaduję, że poszła uszczelka, jednak ja się niezbyt znam na serwisowaniu replik, więc równie dobrze może to być coś zupełnie innego. W każdym razie, czy ktokolwiek byłby mi w stanie z tym pomóc? Da radę to naprawić jakoś domowo, czy odesłać do serwisu? 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...