Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DE


Guest kubov

Recommended Posts

Witam!(Przeszukałem forum na ten temat i nic nie znalazłem)

 

Dziś na strzelance podczas przeładowania coś w moim desercie pękło. No i poszedłem do domu odkręcam zamek a tu, co? Pękł kawałek cylindra dokładnie ten, na którym jest skrzydełko, które zaczepia o zamek. No i mam zamiar kleić to, poxipolem czy to cos da? Jeśli nie to, co mam zrobić?

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ja juz napisał -MARIO- to klejenie chyba nic tu nie da ale na pewno to nie wiem. Niestety jest to wrażliwy element i jeśli go spróbujesz przykleić to chyba długo nie wytrzyma. Gdyby była to inna cześc to tak ale to jest cześć "używana" i zaraz pewnie by sie spowrotem odłamało.

 

Co do dorabiania tłoka u tokarze to nie wiem czy tłok z metalu nie bedzie on za cieżki chyba, że zrobić z jakiegoś lekkiego stopu to wtedy jest pewność, że sie nie zepsuje.

 

Jest jeszcze jedno wyjście. Możesz zapytać sie w tajgunie czy nie mają takich części bo oni jako jedyni chyba mają części do modeli z UHC.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jak nigdzie indziej nie znajdziesz podobnego tłoka to moge odsprzedać Ci mój stary w dobrym stanie z DE jak go znajde:)Nie no a wracając do tematu to to możesz ewentualnie jak wszystko inne zawiedzie-ale tylko wtedy,przylkeic czymś mocnym tą część i przykręcić jakąś cienką śróbką(jeśli jest miejsce,ale podejrzewam,że mała śrubka się zmieści).Powinno pomóc.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cienka śrubka nic nie da. Będzie blokować poruszanie sie tłoka. To zamo z wgrzaniem metalowej igły. Nie przylkeisz tez tego niczym bo niema sensu dgyż odłamie sie przy pierwszym naciagnieciu. Za duzy napor jest na tą część. Pozostaje Ci jedynie kupic uzywaną część. Już Ci to proponowali. Wątpie zeby tokarz to zrobil. z tłokiem nie bedzie problemu. gorzej jest wlasnie z tymi wszystkimi ząbkami. Gorsza rzecz nie mogla się polamać. No chyba zże ząbek tłoka odpowiadzialny za zwolnienie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...