Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 STTi - pomoc !


Recommended Posts

lukasp,

tez mam glocka17 STTI, kupilem juz dawno w wakacje,

mi chyba tez wysypal sie hop up - poczatkowo swietnie strzelal na 0,2 , potem musialem sie przerzucic na 0,12 bo na ciezszych to 10 m i ruch opadajacy w dol,

co do mozliwosci rozebranai lufy to tez szukalem informacji na ten temat - nietety jak pewnie wiesz sklada sie z dwoch czesci sklejonych ze soba na amen(jelis dasz rade cos z tym zrobic daj znac, mozna by wtedy wsadzic moze inna lufe hop up poprawic:) )

 

glock jest naprawde ladnie wykonany i jesli strzelal by teraz tak jak na poczatku to naprawde warto bylo by go kupic - bo niestety teraz to tragedia jest:(

 

pozdrawiam addams

Link to post
Share on other sites

Moje zdanie co Glocka od STTi : jeśli chodzi o wyglad to bardzo pozytywna ocena, co do wagi to juz gorzej bo magazynek waży więcej od samej repliki ale ujdzie to w tłoku, niestety pistolet zacina się na ostanich 2 kulkach teraz za kazdym razem, czesto strzela 2 kulkami na raz, HOP-Up posypał się po 3 strzałach , brak możlwości wymiany lufy, magazynek ma wade konstrukcyujną , zasięg jest dośc marny czy to na stoku czy nawet po podkręceniu HOP-UP, który obecnie u mnie robi za tą gumke trzymająca kulki wsadziłem pomiedzy góre obudowy a ta gumkę kawałek gumki do gumowania działa podkręca kulki ale zasięg to nadal szkoda gadać generalnie mówiąz 70 PLN w błoto :evil: wiem jedno nigdy wiecej STTi niestety poza ładnym wykonaniem to tandeta :evil: :!: Pozdrawiam @ll

Link to post
Share on other sites

Usterkę usunołem i nie było większych problemów żeby tego dokonać. Dziurka w magazynku którą są podawane kulki wyrobiła się i trzeba ją tylko pomniejszć. Ja zrobiłem w ten sposób, że nadlałem do okoła dziurki troszke poxipolu. Poczekać dopuki nie stwardnieje pożadnie najlepiej na nastepny dzień i bawić się dalej. Jeżeli poxipol by się nie trzymał na swoim miejscu jak powinien to nalezy owy otwór przejechać pare razy papierem ściernym jakimś gruboziarnistym, żeby powierzchnia była chropowata i poxipol bedzie się trzymał. Gdy już wytrze powtórzyć czynność. Te magazynki tak mają, dopuki są nowe i mało z nich było oddanych strzałow to działają dobrze ale na dłuższą metę otworki się wyrabiają i są różne problemy. Przepraszam ,że wcześniej nie odpisalem, ale dawo mnie tu nie było.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Addams ja chiałe sprobować umiescić lufe w jakimś płynie do rozkładania klejów, ale narazie olewa bo nie mam jeszcze nowej lufy i jakiegos psełdo hop-up. Narazie co robiłem to do tloczka wsadziłem papier(nic innego się tam nie zmieści a jak sie papier ugniecie to spełnia rolę 1 groszowki ;]) co zwiekszyło zasięg w bardzo niewielkim stopniu. Jakoś na dniach wsadze inna spreżyne i zobacze co z tego wyjdzie. Wdług mnie to wymianna wew. lufu poprawi zasieg tej repliki w bardzo dużym stopniu, jak zobaczyłem jakie luzy ma kulka w lufie to .....A i magazynek idzie banalnie naprawić jak wyżej zostalo już wyjaśnione.

 

P.S Nie wiem kto wymyślił idiotyczny sposób zeby rozciągać spreżynę w magazynku albo wsadzać silniejszą Ja zwiększyłem pojemność magazynka o 2 kulki wkladajac sprężyne o mniejszej sile co poprawiło również wedę podawania 2 kulek, ale i tak zmniejszyłem otwór żeby całkowicie wyeliminować wadę magazynka.

Link to post
Share on other sites

co do magazynka to potwierdzam, niewielka ilosc kleju w otworek i wszytko dziala jak nalezy, zadnych zaciec

 

kulki maja faktycznie duze luzy na lufie, stad moje zainteresowanie mozliwoscia tuningu, jednak STTi nie pozostawila tu duzych mozliwosci manewru:), gdyby tylko dalo sie rowniez regulowac hop up to ta replika naprawde byla by swietna

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...