Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 i problem


Recommended Posts

Czy ktoryś z szanownych towarzyszy mógł by mi doradzić lub pomóc w kwesti chwytu do przeładowywania? Całkowicie powyłamywały mi sie te rowki w ktorych sa kuleczki i juz nie "klika" a do tego rusza jak chce . Co z tym fantem zrobic? ktos może dorabiał juz ten element?

Wiem ze na WGC maja ale cena 98$ to chyba przesada

Link to post
Share on other sites

ja też mam M24,jak Ci sie te rowki mogły powyłamywać??nierozumiem,najwyzej mógł Ci sie wyłamać bolczyk który blokuje obrót rączki do góry,co do rowków i kulek(łożysko) to ja niemam ani kulek ani spreżyn i niema to na nic wpływu(przynajmniej ja niewidze różnicy)wiec niewiem co może być u Ciebie problemem :?: :ściana:

za to dobra rada odemnie uważaj na gwinty(łoże,mechanizm spustowy,) a także na śruby(od HU i w komorze HU) są do bani wykonane i sie szybko niszcza :cry: pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No dobra źle sformułowałem nie rowki tylko te wypusty na rącze w ktorych sa kulki ze spręzynkami tzw "łożysko". Co do gwintówna łożu to juz dawno je przegwintowałem. Ale mnie irytuje to że rączka samoczynnie sobie dynda i do tego sruba trzymajaca rączke z calym tłokiem caly czas sie luzuje

Link to post
Share on other sites

aaa widzisz teraz to rozumien hehe,wiesz do śruby trzymającej rączke to niestety tak już jest: sie odkręca i bedzie odkręcać(choć powiem Ci osobiście że u mnie bez sprężynek i kulek sie luzuje raz na dwa strzelania wczesniej to po dwa razy na strzelance musialem dokręcać :| )a co do tych "wyrostków"to wiesz co pojade na świeta do domku i obejrze co można z tym zrobić 8) dam znać tak przed sylwkiem jak wróce pozdro

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...