Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poblem z magazynkiem od MP5 A3 TM


Recommended Posts

Witam mam taki problem cos mi sie zablokowalo w magu i rozkrecilem go i tareaz zeczely sie schody bo nie umiem go skrecic zwracam sie teraz do tych co juz rozkrecali magazynek w MP5 A3 Tokyo marui ze jesli moga to niech opisza to krok po kroku bo sa tam np. 2 spraezynki i nie wiem jak je wsadzic :/ z gory dzieki

 

 

Pozdrawiam Pirat :ok:

Link to post
Share on other sites

NO ja z magiem do swojej męczyłem się dwa dni temu i co chwilę te sprężyny latały po całym pokoju radośnie, więc wiem co przeżywasz :wink: Jeśli dobrze zrozumiałem to podstawowym problemem jest u ciebie włożenie spowrotem sprężyn? Ja z tym poradziłem sobie w taki sposób, że najpierw ułożyłem same sprężyny w połówce maga w której jest szczelina prowadnicy bolca, polożyłem na nich kartonik wycięty w kształt maga ( zostawiając trochę miejsca u góry na włożenie bolców). W drugim etapie przykleiłem kartonik po obu stronach maga izolacją, dość mocno dociskając nim sprężyny, własnie po to żeby się nie kiełczyły :D i wtedy ściśnąłem je wsuwając pod kartonik (przyklejony izolacją dociskał sprężyny i te się nie wyginały). Jak juz były pod kartonikiem, to włożyłem bolce i też przykleiłem do maga w poprzek, żeby już trzymały sprężyny. W ten sposób sprężyny i bolce były ułożone w jednej połówce i przytrzymywane tylko przez kartonik i poprzyklejane poprzecznie paski izolacji. Następnie przykręciłem drugą połowkę na dwie skrajne śróbki, zostawiając ok milimetra luzu, to znaczy tyle żeby dało się wysunąć kartonik i paski izolacji ale żeby sprężynynie miały już miejsca na wypaczenie i bolce były zblokowane w prowadnicach. Wtedy pozostaje już odkleić izolacje, wysunąć ją z maga razem z kartonikiem i skręcić maga do końca. Mam nadzieję że to ci pomoże, chyba że ktoś zna lepszy pomysł to sam chętnie go poznam :)

Link to post
Share on other sites

Na szerokość, tak żeby nie wystawał poza krawędzie maga, coby się dało go izolacją przykleić i docisnąć nim sprężynki. A na wysokość, tak żeby można było ścisnąć pod nim sprężyny, ale zostawiając miejsce na ułożenie bolców w prowadnicach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Jest prostszy sposób na złożenie magazynka:)

Ja sobie poradziłem z tym w 10 min.

otóż sprężyne drugiego rzędu nakładamy na ten szpikulec, a jego blokujemy w otworze, w którym powinien sie znajdować po naciągnięciu magazynka.

Nastepnie druga spręzyne ustawiamy normalnie , ale pozwalamy jej spokojnie wystawać poza mag u dołu.

składamy całość, a w momencie, kiedy juz mest mag złożony(wystaje tylko ta sprężynka wciskamy ja do srodka delikatnie rozkładając obudowę i skręcamy.

Tyle całej zabawy.

 

pozdrawiam

Paweł

www.asg-kozienice.prv.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...