Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z low cap Ak 47!


Recommended Posts

Dzisiaj przyszedł mi magazynek low cap CA do Ak 47 z MG i mam taki problem po włożeniu magazynka do gniazda strasznie sie chwieje na boki w ógole magazynek jest jakiś dziwnie nie dorobiony krzywy itp.Mam pytanie czy panowie z MG wymienią mi coś takiego czy może to jakas powszechna wada w tych magazynkach a zdaje mi sie że raczje nie.Prosze o Pomoc.

Link to post
Share on other sites

Aha czyli najpradopodobniej raczej to jakieś uszkodzenie fabryczne bo naprawde nie mam zamiaru latać z takim magazynkiem, ten magazynek od TM bardzo dobrze sztywno siedzi a ten co dostałem dzisiaj to naprawde porażka...Myśle ze panowe z MG bedą tacy mili i mi go wymienią bo 91 zeta piechotą nie chodzi:)

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie masz się co bawić w wymiane magazynka na MG. Mój low cap TM siedział na początku ładnie sztywno, ale po pewnym czasie gniazdo się wyrobiło i zaczął się chwiać. Obkleiłem go z boków CTI i jest ok. trochę inaczej było ze Star'owskimi real capami, te od początku chwiały się na boki, ale paten z taśmą rozwiązał ten problem. W standardowym AK body jest z ABS'u i gniazdo siłą rzeczy kiedyś się wyrobi. No chyba, że zmienisz body na metalowe. Wymiana magazynka (jeśli MG ci wymieni wogóle) to trochę czasu w plecy, więc radzę abyś sobie odpuścił. Chyba, że cię to aż tak bardzo boli...

 

Pozdrawiam

Kacper

Link to post
Share on other sites

W sumie Kacper masz racje przekonałeś mnie obwine sobie to taśmą izolacyjną....No ale troche mnie to zaniepokoiło bo naprawde magazynek strasznie latał ale jeśli to sie zdarza w wielu magazynkach to nie ma co komplikować sprawy.Temat do skasowania dzięki wszystkim za Odp.Pozdro..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...