Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelectwo - jak co obliczyc...


Recommended Posts

dawałem to kiedyś i trochę postów było, choć nikt chyba dokładnie nie tłumaczył co i jak :)

GZ - jak tak wszystko rozumiesz, to rozumiem, że w level'u J trafiłeś za pierwszym razem spokojnie? :)

 

Yaca - wielkość celu masz podaną, na jego podstawie oraz kropek na celowniku - wyliczasz odległość od celu, wzory masz podane, kalkulator też

wiatr okresla się po chorągiewce, mogą być tylko 4 wartości

niestety tylko w pełnej wersji jest dokładna instrukcja jak wyliczyć odleglosć na podstawie mildot'ów...kiedyś, jak stronę odkryłem to "na czuja" w przybliżeniu jakoś to obliczałem zawsze :) ale prosto nie jest i często obliczenia biorą w łeb :)

widać, jeśli komuś matma i fizyka na takim poziomie sprawia trudność, to została już tylko rola zwykłego piechura, a nie snajpera....:)

Link to post
Share on other sites

GZ - jak tak wszystko rozumiesz, to rozumiem, że w level'u  J trafiłeś za pierwszym razem spokojnie? :)

ależ skąd

ja lubie HFT, tam nie możesz mzieniać zoomu lunetki i niczym kręcić

strzelasz na czuja

zaś w FT, kręcisz czym chcesz, dlatego ten program FT-ciarze na pamięć znają :lol:

 

ps. do ASG całkowicie nie przydatne 8)

Link to post
Share on other sites
widać, jeśli komuś matma i fizyka na takim poziomie sprawia trudność, to została już tylko rola zwykłego piechura, a nie snajpera...

 

a mówiła mama, "ucz się matole ucz, bo całe życie będziesz z kałachem biegał..."

 

Prawde mówiąc bardzo byłem ciekaw jak to sie oblicza, dzieki za pomoc. Bede szukal pelnej wersji tego symulatora...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...