Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Złamana Kolba przy DPMS KITY KAT


Recommended Posts

Witam

Moj problem polega na tym ze zakupilem niecałe 2 miesiace temu Kitty kata był moze na 4 strzelankach. Problem polega na tym ze po jakims tygodniu nieuzytkowania biore ci ja moje cudo do renki rozkladam kolbe a ta mi razem z rdzeniem (metalowym) zostaje w jednej rence a reszta w dugiej. Szczegul ze rdzeń kolby jest nieproporcjonalnie ciezki do reszty repliki i osadzony na cylindze z ABS-u i jest to częsc stała body. Panowie w sklepie poinformowali mnie ,że zlamania zewnetrze nie kwalifikuja sie do gwarancji ani reklamacji, okazuje sie tez ze zakupienie dolnej czesci body graniczy z cudem bo producent czyli CG nie przysyła cześci zamiennych. dlatego mam pytanie czy ktoś sie spotkal z takim problemem i wie jak to naprawic zeby sie trzymalo kupy, albo moze ktos ma do sprzedania body od M4A1 CG lub Kity Keta. Bede wdzieczny za pomoc i wszelkie pomysly i informacje.

 

P.S 1 Nadodatek nie stac mnie zeby wywalic kolejne 300zl!!!!!!!

 

P.S Sorki za bledy

Link to post
Share on other sites

niewiem jak to ci się udało musiałeś gdzieś mocno uderzyć gunem, moj po kilku mocnych uderzeniach kolbą w cegły, ścianę dalej "żyję" może to jakaś wada była (wiem ze niełatwo to zareklamować ale musisz spróbowac -szkoda kasy) a co do body to widziałem kilka DPMS-ow na allegro w cenach po 170-190 zł moze sie opłacic zawsze bedziesz miał części zapasowe.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

no własnie nie jak bym gdzies nia udezyl to bym jeszcze zrozumial a ta franca przy rozkladaniu zostala mi wrence w dodatku lezala w domu w pudelku od conajmniej tygodnia.

 

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2006 ]

no i po problemie dalo sie naprawic bez wiekszego ale jednak Polak potrafi. Zanioslem guna do tokaza on dal dwie metalowe podklatki i kilka nakretek zrobil nowy gwint i siedzi. Jak by sie komus powtuzyl moj problem to niech wali jak w dym chetnie pomoge

 

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2006 ]

no i po problemie dalo sie naprawic bez wiekszego ale jednak Polak potrafi. Zanioslem guna do tokaza on dal dwie metalowe podklatki i kilka nakretek zrobil nowy gwint i siedzi. Jak by sie komus powtuzyl moj problem to niech wali jak w dym chetnie pomoge

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...