Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z P99 HFC


Recommended Posts

mam problem z P99 hfc bo jak przeładowywuje to jak już puszczam zamek to wtedy magazynek wylatuje

( nie smarowałem go nigdy/ strzelałem nim jakis czas była dluga przerwa leżał sobie na szafce i dzis chciałem sobie postrzelac i zauwazylem to )

 

a i magazynek wylatuje tylko wtedy jak jest w nim kulka jak nie ma kulki to niewylatuje ( magazynek )

Link to post
Share on other sites

Widocznie kulki go za bardzo obciazaja :)

a tak na powaznie to sie pierwszy raz z czyms takim spotykam. Posiadam p99 juz dobre 2 lata i jedyny problem (z mojej winy) to wylamalem sobie w zamku takie elementy przytrzymujace tlok. Ale 7zl i jest nowy zamek. Z magazynkiem nigdy sie nic nie dzialo.

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie zaczep magazynka się wytarł, ew. osłabła sprężyna zaczepu. To że nie wypada jak nie ma kulek to dlatego, że element dosyłający kulki, który prawdopodobnie wypycha magazynek z gniazda nie wypycha samego magazynka tylko kulki które się w nim znajdują, co w efekcie na jedno wychodzi...

Link to post
Share on other sites

Qurczę na grillu. Już miałem iść spać. Ale jesteś wredny...Skoro Ci mag wylata, to se rozbierz Waldka, dokładnie mówiąc szkielet.Sprawdź, czy nie jest pęknięty język i zaczepy spustu maga. Miałem to w STTI i HFC. Podobny problem.Ewantualnie możesz nakleić coś z poxyczegoś. Opisywałem już to kilka razy na forum... Szukaj bo już mi się nie chce. Sorki. Miłych snów idę spać :D

P.S. A jeśli

iktos wierzy,że jego nauczyciele byli jedynia prawymi Dobra... w sprawach optyki miłem rację...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...