Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Luneta Tasco 3 - 9 X 56E


Recommended Posts

Witam. Czy da sie kupic jakas wmiare dobrą lunete za 200 zlotych równa albo wieksza 40mm? Czy jest to pytanie "mam 150zlotych na elektryka , ktory polecacie" ;)? Jesli nie ma takiej lunety w tym przedziale cenowym to jaką oplaca sie kupic?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja narazie jestem posiadaczem TASCO 3-9x50 i jestem z niej bardzo zadowolony. Do asg w zupełności wystarcza a regulowane przyblizneie pozwala uzywac jak lornetki (mozna upewnic sie czy tamten krzak napewno nie jest uzbrijony :wink: ). A ja płaciłem na allegro.pl 100zł + przesyłka + 12 za wysoki montaż na szyne 11mm (pod rugera)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak: wyregulowac da się. Kiepskie są jak chciałbyś je zamontowac choćby w porządnej wiatrówce. Ale pamiętaj ze do ASG lunetka to tylko dla klimatu bo super-hiper-maga snjaperki mają zasieg całkowity 100m... Tylko trzymaj sie z daleka od tych ołówków 4x20 albo wogole cokolwiek x20. ;) Natomiast ja z lunetki 3-9x50 jestam bardzo zadowolony. Ma ona duże światło dzięki czemu oko nie meczy sie tak szybko (jednak jeżeli bedziesz przez cała strzelanke gapił sie przez lunete penwie sie oczka mocno zmęczą)

 

Pozdrawiam Cerb

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...