Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plastikowa część do maga Socom'a Mk23


Recommended Posts

Czy ktoś rozbierał magazynek Socoma? Jeśli tak to co pokei trzeba (wybić/rozkręcić) aby rozłożyć maga i go nie zniszczyć? Mnie kulki się klinują w magu, wcześniej polerowałem wnętrze magazynka bez rozbierania, oraz włożyłem mocniejszą sprężynę i... kulki się nadal blokują....

Chcę rozebrać maga i wszystkie ścianki wewnątrz dokładnie wypolerować.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jak patrzysz na maga od boku przy gornej czesci masz taki maly bolec do wybiciamini_1151228342.jpg wybijasz go sciagaasz ten podajnik i mozesz wyciagnac sprezyne i zpilowac boki wa magu od dolu tez mozesz rozebrac maga tam amsz 2 duze bolce do wybicia tylko nie polecam tego robic bo tam jest uszczelka i pozniej trzeba sie pozadnie wysilic jak sie imadla nie ma zeby zloyc tego maga

Link to post
Share on other sites

Witam Was! :)

Czytając to forum stwierdzacie, że trzeba przetrzeć wnętrze magazynka, jeżeli stwierdzę jakieś problemy z zakleszczaniem się kulek. Mój SOCOM, jest akurat w drodze. Jest to moja pierwsza Broń, bo dopiero zaczynam zabawe w ASG ;).

Czy mógłby ktoś z Was pstryknąć fotke magazynka i pokazać, które jego części należy przetrzeć?

Byłbym bardzo wdzięczny :) :F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...