Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problemy z Mp5a5 od WELL


Recommended Posts

A koobsoon- mam nadzieje że nie waliłeś na sucho non stop serią, części karabinu się strasznie zuużywają przy strzelaniu na sucho.

 

 

Może byłem chory gdy mieliśmy to na wykładach :D ale powiedz mi czemu broń się bardziej zużywa przy strzelaniu na sucho? :?

Link to post
Share on other sites
ale powiedz mi czemu broń się bardziej zużywa przy strzelaniu na sucho?

 

Zużywa się szybciej, ponieważ powietrze króre ma rozpędzać kulkę, nie napotyka oporu, więc głowica tłoka uderza z większą siłą.

 

Taka mała ciekawostka dla posiadaczy wyjących welli :D - nasmarujcie odpowiednio silnik. Efekt b.dobry. Szkoda że nie robią tego serwisowo :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja używam smaru do wkrętarek HILTI jest poprostu extra! lepszy niż ten fabryczny do aeg, no idealna konsystencja i żadne jakies rozpuszczalniki w tym.Można go kupić np tutaj http://allegro.pl/item105073562_smar_hilti.html ale sprzedawany gdzie niegdzie w sklepach.

Polecam bo jest go dużo a nadaję się wyśmienicie.

 

Co do r8? dzsiaj na strzelance jednemu chłopakowi wogóle nie podawał kulek...wkładał maga i strzelał zero! nic, wyjąłem środek z maga zalałem silikonem i od tego czasu ani jednej zawiechy każda kulka szła (troche hop up przestał pracować, z powodu mokrych kulek, ale z czasem ustąpiło)

 

PS: usuwanie wycia za pomocą smaru może być bardzo złudne...ja po jakimś czasie takiego radzenia sobie z problemem wyjąłem zębatkę silnikową w kształcie piły ! :/ polecam regulację docisku silnika

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...