Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z gb V2


Recommended Posts

Witam, mam problem z moim m15a4carbine, a mianowicie, wczoraj wieczorem sprawdzalem baterie, okazalo sie ze jest juz wyczerpana i silnik naciagnal tylko sprezyne do konca, no dobra, naladuje, strzele to sie odblokuje, lauje baterie, rano zakladam a tu dupa :cry: , tlok jest nadal naciagniety. moze spsulem baterie?? Lub sie nienaladowala?? A moze (niedajboze) cos z gb poszlo co wg mnie jest najbardziej prawdopodobne. I tu moje pytanie, na co obstawiacie, co moglo sie stac?? Baterie ladowalem jak zawsze, lecz najlepiej jest sie najpierw spytac fachowcow zanim sie zabierze za rozkrecanie :wink: .

Link to post
Share on other sites

http://wmasg.one.pl/forum/viewtopic.php?t=...light=ladowarka <= tu znalazlem odpowiedz co moglo sie stac, musze kupic mozniejsza baterie i wymienic zebatki w przyszlosci, narazie to sie skapnalem ze mam rozwalona ladowarke :|

 

 

Dodano o polnocy:

Udalo sie!! Zwolnilem tlok!! Podzialalem troche elektroda spawalnicza "do przodu" czyli wsadzilem pret do dopychacza kulek i uzylem doslownie resztki baterii zeby ruszyc zebatki i takie tam i poszlo!! Elektroda wyleciala na ok 1 metr :P , az strach myslec co by bylo gdyby byla podkrecona przez hop-up :wink: :P .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...