Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] I LUBUSKI ZLOT MILITARNY 2,3,4 maja


Recommended Posts

W dniach 2,3,4 maja (piątek-niedziela) br., w Boryszynieodbędzie się "I Lubuski Zlot Militarny". Impreza jest organizowana przez Urząd Gminy Lubrza pod patronem Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie oraz Zielonogórskiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Fortyfikacji. Współorganizatorem zlotu jest 5 Pułk Artylerii z Sulechowa. Patronat medialny nad zlotem objęli: "GAZETA LUBUSKA", "ODKRYWCA", "RADIO ZACHÓD" i TY3.

Zlot Militarny jest organizowany na bazie obozu wojskowego. Będą więc stworzone umocnienia polowe w postaci zasiek z drutu kolczastego, stanowisk ogniowych, artylerii, komendantura obozowa, punkt opatrunkowy. W pobliżu znajdują się jedne z największych w Europie fortyfikacji niemieckich określanych powszechnie mianem "Międzyrzecki Rejon Umocnień". W Lubrzy zostanie wprowadzona godzina policyjna, a władzę w mieście obejmie Komendant Wojskowy.

 

Info pochodzi ze strony: http://www.lubrza.pl/html/aktual.html ze strony mozna zaczerpnąć wszelkie dodatkowe informacje.

Jeśli ktoś z różnych przyczyn nie może jechać na zlot organizowany przez PAT to może pokusi się o odwiedzenie tej imprezy.

Ja na pewno tam będę. Z tego co wiem swoją obecność zapowiedziały 3 lokalne ekipy ASG:

Armia Wyzwolenia Rozłóg

Dzieci Tito

Spartanie

Organizatorzy nie mają nic przeciwko "naszej" obecności :) Jeśli będzie nas dużo to może da się zorganizować kilka walk.

 

Acha - nie robię żadnej konkurencji dla Zlotu organizowanego przez PAT - kto ma jechać i tak pojedzie a reszta może się wybrać tu.

 

Pozdrawiam

Czarek

Link to post
Share on other sites

Huh Czaras, uprzedziles mnie z tym postem, ale w sumie to dobrze, bo ja durny nie pomyslalem zeby sprawdzic te informacje u zrodla... czyli na stronie Lubrzy. Ty to zrobiles, wiec spoleczenstwo bedzie dokladniej poinformowane :]

 

W kazdym badz razie my, czyli AWR, pojawimy sie na tym zlocie i zapraszamy wszystkich chetnych, nie tylko maniakow ASG.

 

Pozdrawiam

Deimos

Link to post
Share on other sites

Część AWR jedzie w środe, żeby zająć lepsze miejsca.

O godz 18.55, stanowisko nr 5, PKS w Świebodzinie.

Autobus kursuje w dni robocze, czyli w czwartek już nie.

Śpimy w namiotach w specjalnym sektorze. Namioty we własnym zakresie

 

Informacje dot. Zlotu na stronie http://www.um.swiebodzin.pl/wiadomosci/zlot.html

 

Wszystkie mozliwe dojechanie autobusem napisze wam jutro.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Chciałbym sprostować tylko jedną sprawe. Niestety z przyczyn finansowych jak i innych, których tu wymieniać nie bede DT nie pojawią się niestety na I LZM :(

Zdziwiła mnie informacja podana przez Czarasa, że zgłosilismy swój udział w tej imprezie. Jako cała grupa takiej decyzji nie podjeliśmy. Domyslam się, że jeden z członków naszego teamu jest niejako odpowiedzialny za roznoszenie plotek na temat naszego pojawienia się.

 

Nie pisze tego tekstu by kogoś oskarżać czy publicznie piętnować :wink: lecz by nie wyszło na to że jesteśmy niesłowni. Ehhh........ szkoda, chętnie pojechał bym na ten zlot :?

Link to post
Share on other sites

Zalujcie.

Bylo zaYebiscie.

Byli zato Spartanie w ilosci 3 ;]

Z AWR bylo nas 6.

I jeszcze inni... z Pyrlandii i z wrocka Andy z BRAVO 1 ze swoim masakracyjnym granatnikiem ;)

Ogolnie mysle ze impra sie udala(mimo niedociagniec organizatorow).

Panowie... szukajcie sie w TVN-ie i TVP 3 :)

Atak na panzerwerka byl niezly, zwlaszcza Kurak wychodzacy ze smogi dymu w ubraniu Desert... ;) i Zemsta w scenie niczym z Rambo ;)

No i oczywiscie rozstrzelanie niemcow i krzyki Zemsty. :lol:

Mozna bylo takze kupic sobie tani sprzet oryginalny US Army :)

Kupilem sobie ladownice za 15 zl/szt. - co prawda troche starte, ale dosc niezly stan i co sie liczy Oryginalne ! :)

Mimo tego ze caly sprzet nie dojechal to i tak niezle bylo.

Chodzilismy z sowa po samochodach i bawilismy sie jakimis dzwigniami.

Nie zapomne tez jak z Roninem przez pomylke chcielismy spac z dzialami, bo pomylilismy namioty :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich ze zlotu :)

Link to post
Share on other sites

:? Zalujemy

 

Impraza była z pewnościa niezła.... :cry: wypytamy Spartan penie w sobote ;)

 

Jeśli chodzi o giełde to bardzo zaluje bo pewnie bylo duzo ciekawych rzeczy do kupienia po niskich cenach, ale jesli chodzi o wszystko co US nie jest mi przykro :D . U nas w teamie panuja raczej klimaty proeuropejskie i prowschodnie :). Z broni preferujemy raczej konstrukcje ZSRR oraz europejskie cacuszka :wink:

W przeciweiństwie do proamerykańskich Spartan. W sobote zrobimy im nowy sajgon...hłe, hłe :twisted: ...

Link to post
Share on other sites

Witam!

Faktycznie kto nie był powinien żałować!!!!

Przykro mi jedynie że nie mogłem pozostać do samego końca tej wspaniałej imprezy.

Przepraszam że nie dałem rady się ze wszystkimi osobiście pozegnać - sory panowie, ale ciężko było Was wszystkich odszukać.

A więc do zobaczenia na następnym zlocie!!!

Pozdrawiam

Czarek

Link to post
Share on other sites

Popieram poprzednie wypowiedzi. Zlot byl swietny i takze zaluje ze nie moglem zostac tej ostatniej nocy. Prawde mowiac najbardziej podobala mi sie pierwsza noc w namiotach rozbitych przy bunkrze, ale na reszte i tak nie narzekam. Mam nadzieje ze za rok znow odbedzie sie podobny zlot.

 

PS: Czarodziej przekazal nam pozegnania od Ciebie Czarek, wiec nic nie szkodzi ze nie mogles nas znalezc :]

 

Pozdrawiam

Deimos

Link to post
Share on other sites

A jest czego żałować

 

Pokazałem się tam niestety tylko w sobote (i to po części bedonc w pracy) ale imprezka była czadowa.

 

A jako maniacs ASG cały czas podtrzymuje swoją opinie z chata że warto tam użądzić jakieś, niekoniecznie małe strzelanko!!!!!!!!!!!!

 

OBOWIĄZKOWO POD ZIEMIĄ OCZYWIŚCIE

 

Jednocześnie uprzedzam pytania i wyjaśniam iż: jeśli można tam legalnie

zorganizować Paintball to pewnie mozna też i ASG - tża się tylko z odpowieednimi ludźmi dogadać.

 

Niedługo będe tam ponownie to się zorientuje dokładniej i się pomyśli nad czymś konkretniejszym niż teorie.

 

CZEŚĆ

Link to post
Share on other sites

Do Księżniczki : Tez zaluj(emy) :P

 

Do Maniacs : W sumie jesli chodzi o oficjalny zlot to wlasnie chyba sobota byla najciekawsza.

Male pytanko. Mialem okazje cie poznac na tym zlocie czy nie ? :P

Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

Arrrrrrrrggggggggg....... aż mną rzuca jak pomysle co mnie omineło :roll:

 

Ale co tam...... do zobaczenia na II LZM :wink:

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. do AWR: nie martwcie sie - moje kuleczki poczujecie szybciej :twisted: .... do wakacji :D

Link to post
Share on other sites
A co masz samonaprowadzajace kuli ?  :lol:  

No nic. Do zobaczenia w wakacje... :P

 

Co to za oskarżenia :D !! Niestety ( ;) ) Team-Którego-Nazwy-Nie-Można-Wypowiadać ma wylączność na te małe "Skady" :lol:

 

P.S. Czyżby mieli jakiś powiązania z Saddamem?? ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...