Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uszkodzony magazynek do rugera oraz PYTANIE o sprzet


Recommended Posts

witam,

 

:arrow: :arrow: :arrow: rozwalil mi sie nowy magazynek do rugera, rzadko uzywany, a dokladniej to 2 szt. naraz :/

 

sprawa wyglada tak :

http://img56.imageshack.us/my.php?image=us...orugeraa2wv.jpg

 

w otworze "A" brakuje czesci (w obu przypadkach), wiem ze mi wypadla, jest to ta czesc w ktora uderza "mloteczek" powodujac wypusczenie gazu.

pytanie brzmi : czy znacie moze jakis serwi ktory mi to naprawi? LUB czy moze ktos z Was moglby mi to naprawic ($) LUB ktos wie gdzie mozna kupic/jak zrobic/czym zastapic te czesc aby samemu dokonac naprawy (jestem niedoswiadczony w tych sprawach)

w otworze "B" w magazynku na dole brakuje srobka, ale eto chyba nie jest problem (?)

 

:arrow: :arrow: :arrow: mam to przeznaczenia max 200zl na kupno shotguna, przegladalem forum ale nie znalazlem zadowalajacego mnie watki, ktory za tak niewielka cene bedzie najlepszy ? polecacie cos ?(mysle o hardballerze II - 150zl). ma to byc pron poboczna, na bliskie starcia.

 

kupuje rowniez bratu sigme na co2. czy powinienem dokupic odrazu na starcie jakies dodatkowe smarowidlo dla niego ?

 

z gory dziekuje za odp.. pozdrawiam

chup4

 

[ Dodano: 25 Mar 2006 19:39 ]

aha jesli tego nie da sie naprawic to czy ma ktos namiary na sklepik w ktorym mozna kupic taniej maga do rugera (bez roznicy czy do krotkiego czy dlugiego) niz za te 9 dych :| ?

Link to post
Share on other sites

Witam. W otworze A ta brakująca część to część zaworu... i nie mogła wypaść chyba że się ułamała albo została zgubiona kiedy magazynek był rozebrany... Czy ktoś to dorobi? nie wiem, czy naprawi serwis? musi sprowadzić z taiwanu... ta śrubka w w miejscu B trzyma w całości zawór i pare innych rzeczy (całą górną część magazynka) więc jak jej nie ma to magazynek nie ma szczelności...

co do sigmy to lepiej kup jakiś olej silikonowy, jedna część potrafi się przetrzeć od użytkowania. Poza tym to gaziak - musi być na pewno więcej smarowany niż inne repliki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...