Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ile można wyciągnąć fps z tej repliki i jakim kosztem??

(głównie co trzeba wymienić by upgrade nie rozwalilo bebechów)

 

 

 

 

Pozdrawiam :wink:

 

 

 

PS. w przysszłości prawdopodobnie kupie tą replike i chciałem jej używac jako sniperki

Link to post
Share on other sites
ale ale, samemu można go wzmocnić w miejscach których pęka polać jakimś klejem , ale obódowa gb to chyba nie największe zmartwinie ja bym się martwił o zębatki

8O chyba cementem ....

 

 

biorąc pod uwagę iż

 

1. niewiele jest przestrzeni między obudową GB a body to raczej gruba warstwa nie wchodzi w rachubę

2. jako że warstwa musiałabybyć cienka to powidzenia w szukaniu kleju który złapie metalową powierzchnię na tyle by ją wzmocnić i będzie tak mocny jak materiał z któego wykonany jest GB bo inacej nie widze sensu lania GB klejem

Link to post
Share on other sites
Nie bo:

- GBver.7 - zamiennika wzmocnionego nie ma

- zębatki - zamiennika wzmocnionego nie ma (są mniejsze niż standartowe)

dodatkowo z tego co pamiętam cylinder też ma inną długość niż typowe

 

zebatki wzmocnione sa juz chyba 2 firm , guardera napewno....

 

gearboxa poki co faktycznie nie ma , ale primo sklepy w HK zamiennik ci zalatwia (choc wygdone to nie bedzie) , duo gbox m14 z tego co sprawdzali jest duzo mocniejszy niz zapalkowy v2 i spokojnie trzyma jak v3 (czyli ja np nie balbym sie wstawic nawet 190pdi).

Link to post
Share on other sites

Moze szanowny kolektyw podac jakies linki?

 

Na zachodnich forach wyczytalem ze wstawiaja w to systemy 100 / pdi 130 z wymiana samych lozysk i nie ma problemow.

Jak przewertowalem dokladniej to mozna sie pokosuc o wstawienie systemy 120 / pdi 170 przy wymianie lozysk, prowadnicy sprezyny (dostepna za ok 10 dolcow) i tych nieszczesnych zebatek. Niestety trudno jest przewidziec ile to bedzie mialo FPS, w M4 jest to okolo 400. W Tym cudzie bedzie okolo 430.

 

Mozna sie pobawic w gazoszczelna dysze, tez jest dostepna.

 

W recenzji z airsoft extreme przeczytalem ze po wstawieniu 120 systemy trafiali w obiekt o rozmiarach zblizonych do ludzkiego torsa z odleglosci 180 stop, czyli jakies 55 metrow.

 

Ja osobiscie planuje 150 PDI, lozyska, prowadnice, dysze, ewentualnie glowice tloka i spokojnie, na semi doczekac zniszczenia zebatek by wymienic je na wzmocnione (jesli dacie mi jakeis linki do nich bo ja sam nie widzialem :>)

Link to post
Share on other sites

Nie mam niestety z tym doswiadczenia ale z tego co wyczytalem to ludzia udaje sie wstawic baterie 9.6 jak sie czlowiek postara.

 

Druga sprawa to to ze dzieki tym innym zebatka przelozenia sa takie ze spokojnie na dobrej 8.4 mozna ciagnac nawet 120 systemy.

Link to post
Share on other sites
Rudy102 napisał:

ale ale, samemu można go wzmocnić w miejscach których pęka polać jakimś klejem , ale obódowa gb to chyba nie największe zmartwinie ja bym się martwił o zębatki

 

chyba cementem ....

 

 

biorąc pod uwagę iż

 

1. niewiele jest przestrzeni między obudową GB a body to raczej gruba warstwa nie wchodzi w rachubę

2. jako że warstwa musiałabybyć cienka to powidzenia w szukaniu kleju który złapie metalową powierzchnię na tyle by ją wzmocnić i będzie tak mocny jak materiał z któego wykonany jest GB bo inacej nie widze sensu lania GB klejem

 

mata szklana/weglowa + zywica epoksydowa.. :wink: Nie testowalem, ale chyba bedzie trzeba.. ;] poza tym, jesli GB peknie czy cus, to zawsze mozna go zespawac w niejednym zakladzie ktory zajmuje sie m.in. spawaniem metali kolorowych...

Link to post
Share on other sites

Witam ,

 

do swojej M14 wstawiłem PDI 190 i przy 9.6 chodzi pięknie. Mam baterię 9.6 V na ogniwach typu large i żeby zmieścić baterię trzeba niestety wymontować plastikową przegrudkę w kolbie i zdjąć klapkę ze stopki. Dodatkowo za każdym razem kiedy chcę wymienić baterię muszę odkrecić stopkę kolby.

 

Co do wytrzymałości geraboxa - nie mam obaw , wydaje się solidny , a przy tym na zagranicznych forach ludzie wstawiali 190 PDI i silniejsze sprężyny , a jeszcze nic nie słychać o pęknięciach.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
A mozna już ją wykorzystac jako para-sniperke??

 

- Jak najbardziej , właściwie to nią właśnie zastąpiłem M24 Tanaki :)

 

A mierzyleś może na chrono fps-y??

 

- Niestety nie mam możliwości sprawdzić FPSy , ale z tego co na forach się pojawia chłopaki twierdzą , że na PDI190 i nowych łożyskach osiągają 460+ FPS. Z lufą prec. i paroma innymi częsciami powinno być lepiej.

 

To i ja dorzucę 2 pytania Smile

1) Czy wymieniałeś jakieś inne części oprócz sprężyny?

2) Ile cię to wyniosło?

 

1) Yeap - prowadnicę , tłok , głowicę tłoka , cylinder , głowicę cylindra , zębatki , nozzle'a, łożyska , lufę i gumkę hopa.

2) M14 z upgradem , montażem i lunetą - ok. 2200 - 2300 PLN

 

Pozdrówka

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...