Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Długi weekend w Kłominie


Recommended Posts

Jako organizator zlotu odbywającego się w Kłominie proponował bym skontaktować się ze stowarzyszeniem historii militarnej w Bornem Sulinowie w celu uzyskania pozwolenia. Większosć budynków jest w strasznym stanie... :x

Link to post
Share on other sites

Rozmawiałem już z prezesem Stowarzyszenia i mamy jego całkowitą zgodę i pełne poparcie. Dał nam do dyspozycji teren zlotowiska, tam gdzie odbywa się zlot pojazdów miliatarnych. Mamy miejsce na na namioty, ognisko i okoliczne poniemieckie hale do dyspozycji. Do Burmistrza też zlot jest zgłoszony, więc nie będzie żadnych kłopotów.

Link to post
Share on other sites

Fakt - po rozmowie z naszym kontaktem w Stowarzyszeniu dowiedziałem się, że rozmawiałeś z Prezesem Stowarzyszenia w sprawie organizacji zlotu, jednak przekonany On był, że rozmawia ze mną 8O dlatego też dał pozwolenie na organizację manewrów.

Proponuję wyklarować sprawę i napisać - czy pozwolenie jest i jeśli jest to na jakich warunkach. Współpracę między stowarzyszeniem a środowiskiem airsoftowym zapoczątkowałiśmy z Kapralem już jakiś czas temu, więc przy ewentualnych kontaktach należało by wspomnieć, że nie mamy ze sobą nic wspólnego, ponieważ zarząd stowarzyszenia słysząc airsoft czy ASG automatycznie podświadomie kojarzy to z 24th MEU.

Proszę o niezwłoczne rozwiązanie tego nieporozumienia.

 

 

Bardzo nie chciał bym dopuścić do sytuacji, gdzie 24th MEU straci możliwość zorganizowania zlotu przez głupi wypadek. Jestem w Kłominie dość często, więc sytuację śledzę na bieżąco - i wybacz, ale to o czym mówisz to mydlenie ludziom oczu - miasto jest w niemalże tragicznym stanie - przez co w zlocie organizowanym w sierpniu wykluczyliśmy możliwość używania większości budynków.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jako jeden z Organizatorów sierpniowego zlotu na terenie Borne Sulinowo/ Kłomino "Qualluja's Hope" Wystosowałem maila do Decybela z pzredstawionym oficjalnym stanowiskiem 24th MEU(SOC).

W obecnej chwili, doszło do nieporozumienia. Stowarzyszenie kontaktuje się w sprawie użytkowania terenu Bornego SUlinowa/Kłomina tylko i wyłacznie z QBSem. Zlot ten oragnizowany pzrez bardzo niedoświadczonych ludzi w porównaniu do QBSa, który rozkręca już III edycje Bornego sulinowa wydaje się wręcz śmieszny.

POmyślcie, jeśli cokolwiek się stanie, teren będzie dla nas spalony.

 

Niestety, dołożymy wszystkich starań, zeby teren zlotu został pzreniesiony

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

Parę słów wyjaśnień. Z Kapralem już sobie wszystko wyjaśniliśmy. Po kolejnych kontaktach ze Stowarzyszeniem i Samantą przenosimy obóz tylko i wyłącznie na teren zlotowiska. W tej kwesti zostało wystosowane oficjalne pismo do Stowarzyszenia z przedstawieniem imprezy oraz jej regulaminem. Teraz tylko oczekujemy na odpowiedź. Nie traktujcie nas jak wrogów, nikt nie chce niczyjej krzywdy. Przyznaję, źle się do tego na początku zabrałem, były też inne zamysły. Ale wszystko zaczęło się klarowac, wychodzic na prostą i nabierac odpowiedniej formy. QBS i Kapral, jeśli chcecie wiedziec coś więcej to proszę o kontakt ze mną lub z Samantą bo ona pomaga mi pilotowac sprawę, w niedziele też spotykamy się w Bornem jeśli decyzja będzie pozytywna. Jeśli wszystko będzie ok, to w najbliższym czasie zamieszczę na forum oficjalną informację o zlocie oraz jego zasady i regulamin. Tak więc spokojnie i bez zbędnych nerwów.

 

Info dla Kaprala, daj znac czy będziesz na pikniku w okresie 1-3 maj, jeśli tak to byłaby pewna kwestia do dogadania.

 

Pozdrawiam wszystkich i proszę jeszcze raz, bez zbędnych nerwów.

 

[ Dodano: Sro 05 Kwi, 2006 ]

No i sprawa ostatecznie się rozwiązała. Po rozmawach ze Stowarzyszeniem, zdecydowaliśmy się zrezygnowac z terenu Gródka/Kłomina i przenosimy imprezę na teren "Zlotowiska", oczywiście za zgodą Stowarzyszenia co mam na piśmie. W niedzielę się spotykamy w Bornem. A ostateczna wersja imprezy będzie nosiła nazwę "Majówka z Airsoft'em 2006". Rozmawiałem również w tej sprawie z QBS i wyjaśniliśmy sobie sytucję. W sprawie Majówki zostanie założony nowy temat na forum. Moderatorów proszę o ewentualne usunięcieg tego tematu.

 

Pozdrawiam,

 

decybel

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...