Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tunning m15a4 carbine do ponad 450 fps


Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym zrobic upgrade m15a4 tak żeby miał ponad 450 fps.

I tu nasuwa się moje pytanie co przydalo by sie jeszcze w nim wymienic.

Do tej pory wstawiłem:

-sprężyna pdi 150%

-prowadnica sprężyny z łożyskowaniem systema

-glowica tloka z duraconu systema

-aluminiowa głowica cylindra systema

-zębatki helikalne super torque up classic army

-dysze gazoszczelna systema

-prec lufa.

 

Sam zastanawiam się nad wstawieniem sprężyny systema m140 do tego wzmocniony popychacz guardera oraz czerwony poliwęglanowy tłok systemy.

Aha baterię jaka bym zastosował składała by się z tych RC-3600HV Sanyo 3600mAh NiMH 1,2V wysokoprądowe ogniw o napięciu 12v.

Ps. Jeżeli jest już gdzieś o tym napisane to przepraszam wszystkich .[/code]

 

[ Dodano: Pią Maj 12, 2006 7:44 pm ]

Sorry za babol w tytule tematu :)

Link to post
Share on other sites

To własnie napisalem że zebatki helikalne super torque up classica są wstawione tak samo gearbox wzmocniony classic army i cała reszta ktorą do tej pory wymieniłem chodzi mi tylko co jeszcze wymienic jak bym chciał wstawic sprężyne żędu m140 systema bo bateria o takim napieciu i tych ogniwach które wymieniłem chyba wystarczy aż za nadto.

Link to post
Share on other sites

Elo

 

Nie wstawiaj czerwonego poliweglanowego tloka. Ma marne recenzje i generalnie osobiscie go "ogolilem" z zebow bateria 12V. Do takiego zastosowania wez alumiowy. spadnie ci RoF ale tlok wytrzyma.

Ja bym tylko wymienil na zestew cichej glowicy - powinnien zdjac nieco obciazenia z GB. Tlumi uderzenia tej duraconowej glowicy.

 

Oprocz tych malych uwag to masz juz praktycznie pancerny sprzet i smialo mozesz wstawiac. Polecam danie do regulacji fachowcowi bo przy mocniejszych sprezynkach staje sie to wazne.(podladki itp.)

 

Milej zabawy i wielu fragow

 

Pozdro

 

DZEQ

Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady chyba jednak zdecyduje sie na zestaw cylindra o powiekszonej średnicy classic army powinien dac tych klikanascie fps.

Doszedłem do wniosku że ponad 450 fps to przesada

Tylko juz pogubiłem sie jaka sprężynę wstawic za dużo ich.

Baterie jaka zastosuje będzie na tych samych ogniwach co pisałem wyżej ale 9.6v.

W odpowiedzi asgshop napisali mi że bateria 12v na tych ogniwach jest za mocna gdyż ogniwa rc maja bardzo dużą wydajnośc prądową większą od innych o tym samym napięciu i szybciej mogło by się coś zużyc w środku.

 

ps. Czy ten zestaw cylindra o powiekszonej średnicy ma jakies właściwości tłumiące gdyz u mnie strasznie głośno pracuje głowica systemy z duraconu o silniku nie wspomne.

Link to post
Share on other sites

No właśnie ma te cechy tłumiące, nawet na MG piszą o tym. Co do spręzyny to jeśli uwarzasz że 450fps to za duzo to wsadź sobie 210PDI - moj kumpel ma to i ma ~430fps przy tym zebtki stalowe CA i silnik tez stockowy i mu chula wszystko git :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...