Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

wyjmujesz magazynek

odciagasz zamek wybijasz zaczep zamka ( ten, ktory go blokuje gdy sie kulki skoncza)

zamek wyjezdza do przodu

zdejmujesz prowadnice i sprezyne

wyjmujesz lufe zewnetrzna odkrecasz srobke po lewej stronie by zdjac lufe zewnetrzna i juz

tak mam w swoim USP9SD czyli tacticalu ale mysle ze bedzie identycznie

 

tak sie rozklada a teraz:

jakich kulek uzywasz ? moze za lekkich

po drugie skoro go jeszcze nie rozbierales znaczy ze nie dorabiales regulacji HU ( mowie o tym bo nie wiem czy w P8 jest regulacja, w tacticalach trzeba samemu srubke dobrac )

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

hey, widze ze ktos ma podobny problem jak ja... wlasnie nie dawno kupile P8 KJW i sie zastanawiam co jest nie tak, bo tez kulki leca mi po ok 15-20m. w kosmos... A strzelam kulkami 0,25g... :/ rozebralem go z nadzieja ze moze Hopka podkrece, a tu lipa bo nie znalazlem regulacji :/ prosze pomozcie mi z tym cos zrobic bo potrzebuje go na weekend :/ ew napiszcie o co dokladnie chodzi z wkreceniem tej srubki i jak to trzeba zrobic... z gory dzieki...

 

[ Dodano: 06 Cze 2006 14:10 ]

sorry ze w dwoch postach, ale znalazlem juz i juz wiem wszystko, tylko teraz musze znalezc srubke ktora bedzie pasowala :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja też miałem problem ze zbyt mocnym podkręcaniem kulek w mojej replice P8. Nie działało zalewanie hopka smarem, używanie ciężkich kulek (.25 .30). Regulacja HU praktycznie nie istnieje, ponieważ i tak bez śrubki (broka fi3) kulki lecą gdzie chcą to dopasowanie i wkręcenia śrubki tylko i wyłącznie zwiększy działanie i tak za mocnego już HU !! Ja poradziłem sobie z tym w ten sposób: rozebrałem replikę i wyjąłem gumkę HU. Wywróciłem gumkę na lewą stronę. Widać tam dokładnie wypust na gumce który ma za zadanie podkręcać kulkę, ma on kształt prostopadłościanu wykonanego z bardzo twardego tworzywa którego nie nazwał bym gumą !! ;-). Następnie delikatnie nowym skalpelem ściąłem go do połowy uważając bardzo aby nie uszkodzić reszty gumki oraz aby wszystko wyszło równo. Po tym zabiegu dobrałem odpowiedniego broka o długości około 2,5mm i średnicy 3mm i wkręciłem go w nagwintowany otwór tuż nad gumką który do tej pory był pusty. Po tym zabiegu wystarczyło przestrzelać i kilka razy rozebrać replikę w celu wyregulowaniu HU który teraz był w 100% sprawny i użyteczny :D.

Teraz kulki .25 jak oraz .20 lecą daleko i naprawdę celnie !! Strzelałem z 25m do celu (pudełko o wymiarach 5cm\5cm) i średnio po 2 strzale trafiałem bez najmniejszych problemów.

 

Miałem jeszcze jeden zapasowy patent na naprawę HU w razie gdyby pierwszy sposób nie zadziałał. Mianowicie miałem jeszcze gumę silikonową i grubości około 1mm (z przeciętej wzdłuż rurki). Chciałem ją nakleić w miejsce całkowicie ściętej starej "wypustki" w gumce HU (oczywiście o tych samych wymiarach). Myślę, że ten kawałek gumki silikonowej dałby znacznie lepsze osiągi niż stary kawałek "tworzywa" podkręcający kulkę !!

 

Od tej pory zacząłem znacznie częściej używać mojego P8 bo przynajmniej mogę skutecznie kogoś teraz trafić :uśmiech: ,a naprawdę to co opisałem nie zajmie więcej niż 30min a w moim przypadku dało baaardzo dużo. Powodzenia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...