Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA33e - lufa precyzyjna + zewnetrzna HK51 + demontarz lufy


Recommended Posts

Czy wstawiał już ktoś lufę precyzyjna do CA33e?? Zastanawiam się nad tym, ale narazie nie znalazlem lufy która by pasowała długością do mojego karabinka... co więcej ja nawet nie umiem wymontować z niego tej lufy, więc jeżeli ktoś może, to proszę o krótki opis jak to zrobić oraz jaką lufę dopasować.

CA podaje, że do karabinka pasuje lufa zewnętrzna HK51, i tak się właśnie zastanawiam, jak ją zamontować :D, oraz co mi to da... tzn. czy wydłużę czy skrócę karabinek (czyli może stanie się on wtedy bliższy długością do luf precyzyjnych).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Niekombinuj z mc51 bo to niema sensu ( kazda krotsza lufa zawsze psuje :-) ) wiec niemasensu zmieniac lufy zewnetrznej . Ale najbardziej zblizona do CA33E jest lufa od Kalacha ( zwyklego) Pasuje bezproblemu wogule jej niewidac, jest minimalnie dluzsza od stockowej z CA33. Dlatego jak jakąs precke to poprostu od kałacha wstaw.

Link to post
Share on other sites

hmmmmmmm bo pisales ze chciales wsadzic lufe precyzyjna tak? A lufa zewnetrzna to tylko rurka w ktorej ta lufa prec jest wiec skoro w CA33E lufa zewnetrzna jest dluzsza a chcesz wlozyc lufe prec od MC51 to niemapotrzeby wymieniac lufy zewnetrznej, chyba ze chcesz. A lufe wewnetrzna (na precke) mozna wymieniec w CA33E poprostu odczepiajac kolbe i wyciagajac Hand gripa. Wtedy bedziesz mial ladny dostep do komopry hop-up , wyciagasz ją razem z lufą wewnetrzna ( komore) i wstawaisz precke. Dlatego niebardzo rozumiem zabiegu z MC51. ( wstawienie lufy zewnetrznej od MC51 skroci karabinek do dokladnie tej dlugosci jaka ma mc51 bo tylko tym w sumie sie te karabinki roznia nieliczac kolby ktora i tak mozna dopasowac jak sie chce)

 

[ Dodano: 14 Maj 2006 15:36 ]

I naprawde polecam, jezeli jeszce niekupiles precki to wstaw prec lufe od AK, ja taka mialem do neidawna i pasuje idealnie.

Link to post
Share on other sites

dobra niewazne poprostu z twojej wypowiedzi wywnioskowalem ze niemozesz znalezc odpowiedniej lufy precyzyjnen do ca33e i dlatego zakladasz w nim lufe zewnetrza od mc51 co jest naprawde niepotrzebne do montowania precki. Nieporozumienie.

Link to post
Share on other sites

Hehehe... no generalnie o to ja zle zrozumialem... bo myslalem ze lufa od HK51 wydluzy mi guna... to ty miales racje :D

 

[ Dodano: Pon Maj 15, 2006 3:03 pm ]

A jednak ja mialem racje... lufa od HK51 to co innego niz lufa od MC51 i ta od HK51 powinna byc dluzsza niz w zewnetrzna w HK33

Lufa od HK51:

barrel.jpg

Lufa od MC51

titlestockin.gif

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...