Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam pewien problem z Sig Sauerem p228 mianowicie nie wracał mi kurek po strzale więc go rozkręciłem a teraz nie wiem jak skręcić może miał ktoś taki problem albo ma foty jakiegoś guna który jest podobnie zbudowany i wie jak go skręcić ponownie żeby działał (...uj z tym kurkiem) :?: :(

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie zahaczyłeś sprężyny kurka na wystającym bolcu albo ci wyskoczyła z rowka na kurku... Kurna, nie chce mi się mojego SIGa rozbierać, ale budowa jest, zaręczam, prosta jak konstrukcja cepa.

 

Jeśli masz Green Stuff, Poxilinę albo coś takiego, po prostu zaklej tym sprężynę kurka w rowku i sprawa się niemalże sama załatwi. Potem wystarczy tylko pilnować, żeby drugi koniec był zahaczony na plastikowym bolcu wystającym z lewej połówki body.

Link to post
Share on other sites

Dzieki Westie! tylko teraz się okazało że spust mi nie wraca do położenia jak by ktoś miał jak zrobić ten spuścik byłbym wdzięczny nie mogę obczaić jak go złożycz żeby spust normalnie chodził a to już nie pierwszy mój spring Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sprężynę zakładasz na ośkę zaczepu tłoka, dłuższy koniec opierasz o zaczep, krótszy zahaczasz pod szyną, na której znajduje się cylinder. Uważaj, żeby przez pomyłkę nie wsadzić go w dziurę po atrapie jakiegoś tam przełącznika. Sprężyna powinna być lekko napięta (przynajmniej u mnie jest), więc mogą być drobne problemy z jej wyskakiwaniem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...